Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Prezenty na Święta dla pracowników i klientów

Prezenty na Święta dla pracowników i klientów
2021-10-20


Coraz więcej firm decyduje się na wręczanie okazjonalnych paczek prezentowych pracownikom, kontrahentom, klientom czy nawet szefom. Nie ma w tym nic dziwnego, bo obdarowywanie ważnych dla nas osób jest starodawnym zwyczajem, który w Polsce już od kilku lat się odradza i staje się coraz bardziej popularna. Dlaczego warto wręczać pracownikom prezenty świąteczne?


Wyraz wdzięczności i szacunku

Prezenty dla pracowników mogą być wyrazem wdzięczności dla za ich wysiłek włożony w pracę przez cały rok. W przypadku kontrahentów i klientów jest to podziękowanie za udaną współpracę. To symboliczne podziękowanie, które robi na odbiorcy dobre wrażenie i zachęca do kontynuowania współpracy. Warto pamiętać, że w biznesie powinno się uwzględniać zasadę wyrażania wdzięczności. To właśnie ona buduje lojalność i w przyszłości może okazać się opłacalna. To właśnie podstawa budowania trwałych relacji, które jest wartościową formą wyrażania uznania i kruszenia lodów. Szanowani klienci i pracownicy także odwdzięczają się szacunkiem i czują się zobowiązani do tego, by na niego zasłużyć. Wiele przykładów realizacji takich prezentów znajduje się na https://giftboxy.pl/


Eleganckie i zawsze na miejscu

Paczki kiedyś kojarzone były z produktami niskiej jakości, które pracodawca kupił za grosze, a pracownicy przyjmowali je bez większej radości. Obecnie paczki dla pracowników to eleganckie podarunki, których nie należy się wstydzić. Mogą to być wysokiej jakości słodycze, aromatyczna herbata, dobre alkohole albo nawet wyrafinowane gadżety takie jak szkło do wina czy zestawy filiżanek. Nowoczesne kosze prezentowe to coś bardzo eleganckiego, co doskonale nadaje się na prezent dla osoby, którą chcemy uhonorować.


Nagroda i motywacja

Czas świąt to najczęściej okres wręczania nagród i podziękowań. To właśnie wtedy myślimy już o podsumowaniu roku i osiągnięć. Z tego też powodu prezenty dla pracowników na święta mogą być pewnego rodzaju nagrodą dla osób, które ciężką pracą zasłużyły na to wyróżnienie. Wyjątkowa paczka prezentowa będzie doskonałą motywacją do kontynuowania wysiłków i zachętą, by były one jeszcze bardziej wzmożone. Wyjątkowy kosz prezentowy to wyrazy uznania... wyrażone bez zbędnych słów i w sposób, który pozostawi po sobie pamiątkę. Często same zgrabne zdania nie oddadzą uznania. Dlatego właśnie dobrze skomponowany kosz prezentowy może sprawdzić się w tej sytuacji lepiej.


Tradycja dawania

Nie można też zapominać o tym, że podarunki w okresie świątecznym są czymś, czego wymaga tradycja. Są one spodziewane i oczekiwane. Stąd też, jeśli stali klienci, kontrahenci i pracownicy nie zostaną w żaden sposób obdarowani w tym szczególnym czasie, mogą poczuć się urażeni i zignorowani. Stąd też dobrym pomysłem jest zaplanowanie prezentów świątecznych już wcześniej i zamówienie ich z wyprzedzeniem po to, by na pewno były gotowe we właściwym czasie. Zgodnie z naszą tradycją wypada pamiętać o upominkach dla osób, z którymi współpracujemy po to, by okazać im swoją troskę i pamięć oraz by dzielić się nimi radością z nadchodzących świąt. Świetnie sprawdzi się wino na prezent ze strony https://atlas.win.  Nowoczesne firmy także kultywują tradycję obdarowywania osób, z którymi współpracują - to się po prostu opłaca.