Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Prezenty dla pracowników wreszcie docenione

Prezenty dla pracowników wreszcie docenione
2021-10-19


Upominek dla pracownika wręczony mu przez pracodawcę stanowi niezwykle miły gest, wykraczający poza ramy sztywnych relacji zawodowych. Jest on wyrazem uznania za ciężką dotychczasową pracę oraz zachętą do dalszej współpracy. Nawet niewielki gadżet dla pracownika ma duże znaczenie i może być z powodzeniem wręczany do budowania relacji przy różnych okazjach w firmie.


Upominek dla pracownika

Pracownik z pewnością doceni prezent i jednoznacznie odczyta ten miły gest. Nawet niewielki, drobny gadżet pozytywnie wpłynie na budowanie dobrej atmosfery w miejscu pracy oraz da poczucie bycia częścią większego zespołu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zadowolenie i poczucie satysfakcji z wykonywanych działań zachęca podwładnych do dalszego wysiłku, zaangażowania i poczucia bycia częścią zespołu. Gdy praca jest zauważana oraz doceniana przez przełożonych, na pewno będzie dalej wykonywana z ogromnym zaangażowaniem i starannością.


Jaki gadżet dla pracownika?

Upominek, który jest wręczany pracownikowi nie musi być drogi, lecz zawsze powinien być starannie wykonany oraz zapakowany. Niedopuszczalne jest zatem wręczanie przedmiotów niskiej jakości,  niechlujnie opakowanych, niepraktycznych. Takie działanie przynosi wręcz skutek odwrotny od zamierzonego. Dobrym zatem rozwiązaniem jest wręczanie upominków mniejszych, ale wysokogatunkowych. Sprawdzają się tu przedmioty użytkowe. Na rynku dostępne są różnorodne wyroby, które można dostosowywać do preferencji i upodobań pracownika. Dla koneserów kawy czy herbaty doskonałym prezentem będą atrakcyjne wizualnie nowoczesne kubki termiczne lub bardziej klasyczne kubki porcelanowe. Ponadto, taka osoba z pewnością ucieszy się na widok aromatycznej mieszanki herbaty lub porcji wysokogatunkowej kawy. Dla miłośników gorących napojów idealnym prezentem okaże się elegancki imbryczek ceramiczny z zaparzaczem ze stali nierdzewnej, porządny termos lub bidon. Wśród innych godnych polecenia przedmiotów warto wymienić świece zapachowe. Są one bardzo uniwersalnym i lubianym upominkiem. W zależności od pory roku mogą być wybierane zapachy orzeźwiające, nieodzownie kojarzące się z wiosną lub latem lub aromaty korzenne, które są niezwykle pożądane w zimie. Wśród innych funkcjonalnych przedmiotów warto wspomnieć o otwieraczach do wina czy dziadkach do orzechów. Okazjonalnie warto wręczać pracownikowi wino w skrzynce. Co istotne, wszystkie te wymienione przedmioty są stosunkowo tanie lecz jednocześnie mogą sprawić pracownikowi wiele radości.


Okazje do wręczania upominków pracownikom

W ciągu całego roku jest kilka idealnych okazji ku temu, aby pracodawca mógł obdarować drobnym podarunkiem swojego pracownika. Są to urodziny, imieniny i święta. Ponadto, prezenty wręczane mogą być z okazji różnorodnych rocznic czy jubileuszy. Wreszcie, upominek dla pracownika może być związany z wyjątkowym zaangażowaniem w dany projekt służbowy, ponadprzeciętnymi osiągnięciami zawodowymi, awansem, urodzeniem dziecka lub przejściem na emeryturę. Nie można również zapominać o tradycji obdarowywania się prezentami podczas świąt. W tym przypadku upominki mogą stanowić rodzaj podsumowania całorocznej ciężkiej pracy oraz zachęcać do dalszej owocnej współpracy. Pięknie zapakowane świąteczne prezenty, które są zdobione szyszkami lub pachnącymi gałązkami drzew iglastych są niezwykle efektownym i pożądanym prezentem. Szeroka oferta tego typu wysokogatunkowych podarunków dostępna jest na stronie: https://giftboxy.pl/.