Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Pracownia Horeca i Salon Reklamy – nowe firmy członkowskie PIAP!

Pracownia Horeca i Salon Reklamy – nowe firmy członkowskie PIAP!
2021-11-24


Szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych nieustannie się powiększają. 
W ostatnim kwartale br. PIAP urósł w siłę, dzięki dwóm nowym firmom: Pracownia Horeca i Salon Reklamy.

- Od dłuższego czasu szukaliśmy sprawdzonego miejsca, w którym moglibyśmy przedstawić nasze tekstylia reklamowe. PIAP zaciekawił nas swoją ofertą oraz sposobem działania. Stawiamy zawsze na jakość usług i profesjonalizm, dzięki któremu możemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców - mówi Dorota Przybysz, Brand Manager Pracownia Horeca.

-  Niezmiernie cieszę, że Salon Reklamy dołączył do PIAP, ponieważ wierzę w siłę networkingu i cenię  wymianę informacji z doświadczonymi praktykami biznesu. Sama działam już od 16 lat na rynku reklamowym i chętnie podzielę się również moją wiedzą i umiejętnościami. Zawsze powtarzam, że uwielbiam moją pracę i tym zarażam – sądzę, że to będzie fantastycznie wykorzystany czas –  mówi Aneta Kamińska, właściciel i dyrektor zarządzający Salon Reklamy.

Pracownia Horeca produkuje konfekcję stołową dla branży HoReCa oraz na potrzeby branży reklamowej. Szyje elastyczne pokrowce z nadrukiem indywidualnym na stoły cateringowe i koktajlowe.Pracownia Horeca drukuje na obrusach logotypy oraz inne grafiki w wysokiej jakości wraz z dobraniem koloru wiodącego w skali Pantone. Zamówienia realizowane są już od 1 szt.

Pokrowce reklamowe nadają wnętrzu nowoczesny wygląd oraz tworzą dodatkową powierzchnię do prezentowania marki czy produktu.

Misją firmy jest wsparcie klientów w tworzeniu miejsc i wydarzeń, które pokochają goście.

Salon Reklamy to agencja reklamowa, która posiada szeroki zakres usług i działań. Wykonuje projekty graficzne, druki cyfrowe, offsetowe i wielkoformatowe, a także oferuje wielofunkcyjne i nieszablonowe gadżety reklamowe.  Od 2006 r. niezmiennie zapewnia kreatywne i pełne profesjonalizmu podejście do klienta i produktu. Pracownicy Salonu Reklamy mówią STOP nudnym projektom i oklepanym hasłom. Każdy dzień to dla nich nowe inspiracje, dzięki którym powstają skuteczne strategie, tworzone z pasją i zaangażowaniem, które warto obejrzeć na stronie internetowej www.salonreklamy.pl.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów: 
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426