Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Polecana agencja z Krakowa - NEO – profesjonalna organizacja imprez

Polecana agencja z Krakowa - NEO – profesjonalna organizacja imprez
2011-01-28

Dla NEO nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji! NEO wykreuje każde wydarzenie promujące Firmę lub imprezę po prostu dla rozrywki i zabawy.

Różnorodność oferty, oryginalne pomysły, szybkość w realizacji zleceń, bogate doświadczenie oraz konkurencyjna cena  i  wysoka jakość oferowanych usług - oto co wyróżnia spośród konkurencji krakowską firmę eventową NEO. Jak wskazuje sama nazwa Firmy, pomysł na każdą imprezę jest zawsze nowy i niepowtarzalny.

- Mam  świadomość konkurencji, jaka panuje w tej branży na rynku krakowskim. Wierzę jednak, że dzięki bogatemu wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przy kompleksowym organizowaniu imprez pracując w wiodących Firmach na rynku polskim oraz naszych aktualnych Klientów i realizacji w szybkim czasie staniemy się liderami rynku krakowskiego - mówi Wioletta Chlebny, Właściciel i Event Manager firmy NEO.

Każda impreza poprzedzona jest dokładnym rozeznaniem potrzeb i oczekiwań Klienta w celu przygotowania satysfakcjonującej oferty. Imprezy NEO cechuje nieszablonowe podejście, dostosowane do charakteru imprezy, uwzględniające specyfikę zaproszonych Gości , Firmy oraz ich perfekcyjna  organizacja.

Wioletta Chlebny twierdzi, że w rozwój firmy wkłada zarówno ciężką pracę, jak również pasję - to z niej narodził się pomysł na stworzenie nowego projektu, który już zaowocował.

Mimo, że nie jesteśmy jeszcze dużą agencją oraz na etapie tworzenia wizerunku i rozpoznawalności firmy na rynku, możemy się już pochwalić wieloma dużymi realizacjami i poważnymi Klientami z którymi współpracujemy. Należą do nich m.in.takie firmy jak: British-American Tobacco Polska S.A., BWIGroup, Whirlpool, Grupa Pracuj.pl, Pramerica, Sage, BRUGI, MOZN, STOCK Polska, Comarch, Dorapol itp.- dodaje Wioletta Chlebny.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, organizacją oraz koordynacją różnego rodzaju imprez oraz świadczeniem różnego rodzaju usług marketingowo-reklamowych, w tym akcji promocyjnych oraz badań marketingowych.

z NEO czeka Cię super zabawa i niezapomniana impreza ! …a sukces udanej imprezy to zadowoleni i uśmiechnięci ludzie!

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą, realizacjami oraz Firmami, które współpracują i już zaufały firmie NEO na stronę: www.neo.krakow.pl