Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów
2020-09-15


European Sellers & Buyers to nowe miejsce skupiające cały europejski rynek artykułów reklamowych. Dzięki tej platformie możliwe staje się nawiązanie kontaktów handlowych pomiędzy tysiącami firm działających w branży reklamowej. Łatwość dotarcia do ofert eksporterów upominków z Europy sprawia, że jest to podstawowe narzędzie wykorzystywane w pracy dystrybutorów i agencji reklamowych.

Wygodna wyszukiwarka ofert z zapytarką

Platforma łącząca importerów z eksporterami składa się z 7 narzędzi wspierających działalność w branży upominków promocyjnych. Przede wszystkim użytkownicy strony esbook.eu mogą w łatwy sposób odszukać interesujące ich produkty lub konkretne firmy. Prosta w obsłudze wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie ofert według najważniejszych kryteriów, tj. nazwy produktu, kategorii lub wybranego kraju. Dostęp do 2300 dostawców upominków z Europy daje spore szanse na powiększenie własnej sieci dystrybucji o międzynarodowym charakterze.

Dodatkowo precyzyjny silnik wyszukiwania został wyposażony w funkcję zapytarki. Pozwala ona na wysyłanie bezpośrednich zapytań, które obejmują nie tylko treść, ale mogą zawierać także zdjęcie poszukiwanego produktu. Ta wygodna opcja zapewnia sprawny kontakt z dostawcą i umożliwia uzyskanie szybkiej odpowiedzi.


Wiele możliwości w European Sellers & Buyers

To jeszcze nie wszystkie możliwości internetowej platformy ESB Online. Importerzy upominków reklamowych mogą za jej pomocą dodawać i przeglądać ogłoszenia z branży, w których znajduje się wiele przydatnych informacji o nowościach produktowych, aktualnych promocjach i najciekawszych ofertach dostawców. Każde ogłoszenie posiada opcję wygodnej odpowiedzi, która przyspiesza i tym samym ułatwia komunikację między adresatem i nadawcą.

Dystrybutorzy oraz agencje reklamowe na co dzień mogą także śledzić newsy z branży, które publikują eksporterzy. Dzięki tym opcjom firma jest zawsze na bieżąco. Ułatwiają one również pozyskiwanie kontaktów pomocnych w rozwoju sieci dystrybucji gadżetów na europejskim rynku.


Przydatny katalog ESB i dodatkowe źródła informacji

Już od 8 lat do dystrybutorów i agencji reklamowych dociera również drukowany katalog ESB z aktualną ofertą eksporterów z 24 krajów Europy. Znajdują się w nim przydatne informacje o produktach, brandach czy również językach obsługi. W tej podręcznej bazie danych wszystkie oferty są zaprezentowane w przejrzysty sposób. Można je łatwo odszukać w wybranym z tematycznie odpowiadających im 11 sektorów aktywności reklamowej.

Zakres korzyści, jakie zapewnia European Sellers & Buyers, jest jeszcze szerszy. Dopełnia go możliwość pozyskiwania najświeższych informacji o trendach, wydarzeniach oraz ofertach partnerów biznesowych za pośrednictwem branżowego newslettera. Najciekawsze aktualności rozsyłane są do zapisanych użytkowników co miesiąc. Realizowany w ramach usług  ESB Online profesjonalny telemarketing pozwala z kolei dowiedzieć się o interesujących faktach z życia danej firmy, a także wyjaśnić wszelkie szczegóły interesującej oferty lub wydarzenia.

Dodatkowe informacje dla importerów upominków reklamowych o wszystkich narzędziach European Sellers & Buyers dostępne są na stronie esbook.eu.