Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Nowoczesna reklama firmy oparta na zawieszkach zapachowych

Nowoczesna reklama firmy oparta na zawieszkach zapachowych
2021-09-27


Ostatnie dekady przyniosły nam prawdziwy wysyp różnorodnych metod marketingowych, którymi posłużyć się może przedsiębiorca z każdej niemalże branży i wobec każdej docelowej niszy rynkowej. Także i wielkość firmy nie już jakąś większą przeszkodą. Wiele narzędzi można bowiem użyć, nie dysponując jakimś szczególnie rozbudowanym portfelem środków finansowych. I tak, reklama firmy może zostać oparta o gadżety reklamowe, które są w zasięgu każdego polskiego przedsiębiorcy z sektora MŚP. Wystarczy tylko trochę cierpliwości w opracowaniu kampanii marketingowej oraz zaufania wobec firmy, która takowe gadżety reklamowe może nam zaproponować.

Gadżety reklamowe – jako początek dobrych skojarzeń z naszą marką


Drobne upominki reklamowe mogą być użytecznym elementem każdej szeroko zakrojonej kampanii marketingowej, w trakcie której przemyśleliśmy drobiazgowy i ze szczegółami dopracowany plan marketingowej ekspansji na rynku potencjalnych klientów. Wtedy takie gadżety reklamowe jak zawieszki zapachowe, kubki z logiem firmy czy drobny sprzęt sportowy z widocznym logotypem, będą fundamentem kampanii. Będziemy wtedy doskonale przygotowani do zaistnienia na targach branżowych lub sympozjach, gdzie równocześnie z prezentacją naszej marki, będziemy mogli rozdać uczestnikom dyskretne gadżety reklamowe, akcentujące naszą obecność na evencie.

Ale także poza ściśle wyodrębnionym za pomocą ram czasowych, okresem kampanijnego planu marketingowego, reklama firmy wymaga dość wytężonej pracy. Warto wtedy nawiązać współpracę z dobrą firmą, dla której gadżety reklamowe – ich projektowanie i produkcja – nie mają tajemnic. W tym wypadku zakup większej partii upominków, to perspektywiczne rozwiązanie i naprawdę nie warto w tej kwestii oszczędzać. Może się bowiem okazać, iż takowe gadżety reklamowe bardzo szybko znikają z naszego biura obsługi klienta, gdy – przykładowo – dodawane są jako niezobowiązujący podarunek do każdej faktury. Większa partia takich produktów, to także konieczność w przypadku, gdy chcemy prowadzić energiczną reklamę bezpośrednią. Świetnym przykładem są tu zawieszki zapachowe dołączane w gustownych opakowaniach foliowych do ulotek reklamowych, umieszczanych za wycieraczkami zaparkowanych aut.


Zawieszki zapachowe - gadżet uniwersalny


Wiele z przedmiotów używanych w marketingu bezpośrednim jest sprofilowanych w taki sposób, iż mogą być z pełnym bezpieczeństwem użytkowane jako prezenty uniwersalne. Należą do nich nie tylko kubki, materiały piśmienne, zawieszki do kluczy czy elementy garderoby. Także zawieszki zapachowe mogą mieć wszechstronne i szerokie zastosowanie. Pierwsza myśl mówi nam, iż takowe zawieszki widzimy przede wszystkim w naszych pojazdach, ale mogą być wykorzystywane także jako odświeżacze powietrza w domowej garderobie, przedpokoju czy swoisty rezerwuar zapachu w pracy biurowej. Sposobów wykorzystania przez potencjalne osoby obdarowane jest naprawdę sporo. W Stanach Zjednoczonych zawieszki zapachowe są stosowane przez gospodynie domowe do utrzymania świeżości wypranej i zeskładowanej w szafach pościeli. Innym sposobem ich wykorzystania jest zawieszanie ich w garażowych warsztatach. Dzięki swemu wyjątkowo kompaktowemu kształtowi, zawieszki zapachowe mogą też stać się miłymi dla czytelnika, zakładkami książkowymi. Sprawdź więcej na temat zastosowania zawieszek na stronie Aroma4car.pl


Zapachy reklamowe - gadżety z indywidualnym nadrukiem


Zauważmy, iż nie na wszystkich upominkach reklamowych możemy umieścić nadruk z hasłem reklamowym i logotypem naszej marki, a wydawałoby się, iż każdy przedmiot w grupie gadżetów się do tego nadaje. Niektóre maja powierzchnie bardziej trwałą i podatna na nanoszenie napisów lub wzorów geometrycznych. Inne gadżety reklamowe, niestety łatwiej w trakcie użytkowania pozbawić nadruku. Do tej ostatniej podgrupy należą np. piłeczki lub kształty antystresowe. Z miłej w dotyku gąbki, niestety bardzo jest zetrzeć każdą naniesiona farbę. Tymczasem zawieszki zapachowe, dzięki unikalnej strukturze materiału, bardzo łatwo „przyjmują” każdy nadruk, który przetrwa próbę czasu niezależnie czy zawieszki zapachowe będą wisieć na naszym lusterku samochodowym czy też znajdą się pomiędzy stronnicami ulubionej książki.