Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra 2021 w podsumowaniu

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra 2021 w podsumowaniu
2021-09-22


17 września zakończyły się pierwsze w tym roku targi branży reklamy i druku, RemaExtra - zebrały blisko 6000 gości z 35 krajów. Jako organizator jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani z ilości zwiedzających oraz z tego jak wiele zagranicznych gości przyjechało na nasze wydarzenie! Zwiedzający mieli okazję sprawdzić zmiany w branży reklamy i druku a także odnowić dotychczasowe i nawiązać nowe kontakty. Rozgrzewkę dla reklamy uznajemy za niezwykle udaną. 

Przez 3 dni targów goście mieli szansę poznać tysiące nowych produktów i technologii, inspirowali się nowymi rozwiązaniami i cieszyli się ponownym osobistym kontaktem z partnerami z branży, a także zdobyli cenną wiedzę i doświadczenie.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra odbyły się w tej samej lokalizacji gdzie coroczne wydarzenie RemaDays, w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. W hali F. Wystawiło się ponad 170 wystawców, którzy reprezentowali zmieniony przez pandemię rynek. Targi odwiedziło blisko 6000 zwiedzających z różnych krajów z całego świata – Cieszymy się , że pomimo trudnej sytuacji nie zabrakło przedstawicieli międzynarodowego rynku. Jak zwykle targi okazały się świetnym miejscem do rozwoju swoich kontaktów o nowe znajomości - mówi Sebastian Ząbek, dyrektor targów RemaExtra.

Podczas targów odbyły się bezpłatne prelekcje o tematyce branżowej w ramach RemaCongress. Było coś dla każdego - Od logistyki na nowym rynku do nowoczesnych opcji reklamy online, wszystkie wykłady były porywające, i przede wszystkim poszerzyły horyzonty o nową wiedzę.

Na targach nie zabrakło udogodnień dla gości – restauracji, stref wypoczynku, oraz łatwej komunikacji - na targi można było przyjechać bezpłatnymi autobusami, kursującymi co 20 minut z Warszawy Centralnej i Lotniska Chopina. Zwiedzający podróżujący samochodami mieli do dyspozycji 7000 miejsc parkingowych tuż przy halach w Nadarzynie.

RemaExtra z pewnością było wyjątkowym wydarzeniem - Miła i bezpieczna atmosfera oraz wysoki poziom wystawców jak i zwiedzających ponownie potwierdza siłę branży reklamowej i pragnienie rozwoju w obecnym czasie.

Dziękujemy za wspólne chwile, życzymy owocnej pracy i już teraz z entuzjazmem zapraszamy na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw które odbędą się 16-18.02.2022.

Do zobaczenia!