Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Maszty flagowe – wyróżnij swoją firmę!

Maszty flagowe – wyróżnij swoją firmę!
2020-02-06


Firmy mają do wyboru różne metody promocji zewnętrznej – outdoorowej. Wśród nich znajdują się również maszty flagowe i umieszczane na nich flagi.

Dobra reklama firmy powinna od razu przyciągać uwagę. Również powinna ona budować pozytywne skojarzenia i rozpoznawalność firmy. W tej roli świetnie sprawdzą się maszty flagowe oraz umieszczone na nich flagi. Maszty flagowe bardzo często kojarzone są z urzędami, instytucjami czy też z miejscami pamięci. Warto jednak wskazać, że także i one mogą być wykorzystane do promocji firmy. 

Maszty i flagi reklamowe – widoczne z daleka!

Agencje reklamy outdoorowej, czyli zewnętrznej mogą zaoferować swoim klientom specjalne maszty flagowe oraz dopasowane do nich flagi. Najczęściej takie reklamy umieszczane są na zewnątrz, ale warto wskazać, że są one możliwe do zastosowania również we wnętrzach – najczęściej stosuje się wtedy mobilne windery, czyli żagle. Flagi przeznaczone na zewnątrz mogą zostać umieszczone na masztach posiadających wysokość od kilku do nawet 20 metrów. Dzięki temu mogą one od razu przyciągać uwagę i identyfikować firmę już z daleka. Zastosowanie takiej właśnie metody reklamy może sprawić, że firma uzyska prestiżowy wizerunek, a tym samym będzie wzbudzała pozytywne skojarzenia, co może przełożyć się również na jej wyniki finansowe. Do produkcji masztów używa się wytrzymałe, odporne materiały, w tym aluminium oraz tworzywa sztuczne. Maszty mogą być wyposażone w różnego rodzaju akcesoria – zamki, korby. Zastosować można także dodatkowe belki poziome, które pozwalają na atrakcyjną ekspozycję flagi nawet podczas bezwietrznej pogody. 

Gdzie można zamówić maszty i flagi reklamowe?

Aktualnie maszty flagowe oraz flagi dostarcza wiele firm, które kierują swoje usługi zarówno do klientów biznesowych, jak również do instytucji, organizacji. Koszty wykonania flagi reklamowej wraz z masztem zależne są od jej typu oraz od wykorzystanych materiałów. Flagi typu winder – żagiel można zakupić w cenie już od około 100 złotych. Flagi i maszty stacjonarne to już koszt kilku tysięcy złotych.