Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

LOGO WIPES nowym Członkiem PIAP

LOGO WIPES nowym Członkiem PIAP
2021-07-20


Polska Izba Artykułów Promocyjnych w drugim kwartale br. powiększyła się kolejnego gracza z branży upominków reklamowych. Nowym Członkiem Izby została firma LOGO WIPES.

LOGO WIPES to producent antybakteryjnych chusteczek z LOGO lub dowolną grafiką: nowy GIFT, który staje się co raz bardziej popularny. Idealny dla branży HoReCa, podróży, obsługi klienta (biura, banku, sieci komórkowej, ubezpieczeń), farmaceutycznej, kosmetycznej, strefy urody i innych.

LOGO WIPES oferuje również chusteczki do demakijażu, do higieny intymnej, odświeżające lub na powierzchnię. Firma charakteryzuje się błyskawicznym czasem realizacji zamówień, możliwością  złożenia zamówienia już od 1000 sztuk i niskimi cenami (od 20 gr. za chusteczkę). Chusteczki są produkowane w Polsce. Do produkcji używane są  wyłącznie certyfikowane składniki wysokiej jakości.

LOGO WIPES oferuje korzystne warunki dla dystrybutorów i zaprasza do współpracy agencje reklamowe, firmy sprzedające gadżety.

- Cieszymy się, że LOGO WIPES , dołączyło do PIAP, ponieważ ta organizacja skupia firmy z najciekawszymi pomysłami promocyjnymi. Mamy możliwość dotarcia również do kilku tysięcy firm za pośrednictwem PIAP. Na organizowanych przez PIAP spotkaniach, na pewno poznamy wielu ciekawych ludzi, z którymi połączymy się w miłej i skutecznej współpracy- mówi Karolina Sieliwończyk, Business Development LOGO WIPES.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów: 
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426