Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Kurtka z nadrukiem firmowym – rodzaje, fasony, personalizacja. Jak ją zamówić?

Kurtka z nadrukiem firmowym – rodzaje, fasony, personalizacja. Jak ją zamówić?
2022-11-15


Obecnie producenci odzieży firmowej mogą zaprezentować ją klientom w wielu wariantach. Wśród nich dostępne są też kurtki firmowe, które mogą być opatrzone różnymi nadrukami. Co warto o nich wiedzieć? Zobacz, kiedy się przydadzą, w jakich wariantach są dostępne i jak je spersonalizować.

 

Firmowe kurtki z nadrukiem – kiedy warto je kupić?

Odzież firmowa, która może służyć jako odzież robocza dla pracowników, może mieć różne zastosowania. Wtedy, gdy ma być używana na zewnątrz i chronić przed chłodem, deszczem czy śniegiem, warto postawić na odpowiednie kurtki.

 

Obecnie kurtki z nadrukiem są bardzo często zamawiane przez wiele firm, między innymi przez firmy transportowe, usługowe, montażowe, budowlane, instalacyjne czy przez sklepy, aby zapewnić swoim pracownikom odpowiedni komfort podczas niesprzyjającej pogody. Dodatkowo dzięki nadrukom takie kurtki mogą też spełniać funkcje reklamowe.

 

Wobec tego kurtki z nadrukiem bardzo dobrze nadają się do budowy rozpoznawalności firmy oraz jej wizerunku, pomagają przy tym w identyfikacji pracowników oraz powodują, że firma jest odbierana przez klientów jako profesjonalna, fachowa.

 

Rodzaje kurtek z nadrukiem – co kupić?

Producenci oferujący kurtki z nadrukiem mogą przygotować je dla klientów w wielu różnych wariantach i fasonach, zarówno na okresy przejściowe, jak i na chłodne, zimowe miesiące.

 

Do najczęściej zamawianych kurtek z nadrukami firmowymi zaliczane są poniższe:

  • Wiatrówki – popularne cienkie kurtki, które zapewniają ochronę przed deszczem i wiatrem, używane głównie podczas przejściowych pór roku.

  • Kurtki przeciwdeszczowe – przeznaczone do skuteczniej ochrony przed deszczem.

  • Kurtki softshell – komfortowe kurtki przejściowe, które zapewniają ciepło i chronią przed wiatrem, deszczem.

  • Kurtki zimowe – grubsze, ocieplane kurtki, z podpinką albo bez, które przeznaczone są do używania podczas zimy.

 

Warto też wskazać, że bardzo często kupowane są również inne ubrania zabezpieczające przed chłodem, na przykład jak bezrękawniki, kamizelki ocieplane z nadrukiem oraz bluzy polarowe.

 

Jak personalizuje się kurtki firmowe?

Aby kurtka mogła reprezentować firmę, konieczna jest jej personalizacja. W tym celu najczęściej na kurtkach wykonuje się nadruki. Stosowane są wtedy techniki pozwalające na uzyskanie trwałych, odpornych na uszkodzenia nadruków, które przyciągają uwagę i dzięki temu są one również od razu widoczne.

 

Najczęściej kurtki z nadrukiem opatrzone są logo firmy, które może być umieszczone na piersi i dodatkowo z tyłu kurtki. Również stosuje się inne grafiki i napisy, na przykład na kurtce mogą znaleźć się dane kontaktowe jak adres strony internetowej firmy.