Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Kupno wyświetleń na YouTube - czy warto?

Kupno wyświetleń na YouTube - czy warto?
2021-08-24


YouTube jako platforma do darmowego dzielenia się autorskimi filmikami, miał premierę w 2005 roku. Od tamtej pory osiągnął niebywałą popularność w Internecie. Jest drugim co do wielkości serwisem na świecie. Co miesiąc serwis odwiedzany jest przez półtora miliarda zalogowanych użytkowników. Każdej doby widzowie wyświetlają filmy, które po zsumowaniu dają ponad miliard godzin . Liczby te są ogromne, a to dowodzi potęgi, jaką ma serwis YouTube.

Po co twórcom wyświetlenia?


Wyświetlenia i subskrypcje to dwa mierniki wartości i popularności kanału czy filmu. Każdy użytkownik widzi, jak popularne jest dane wideo. Wielu odbiorców decyduje o odtworzeniu danego filmu na podstawie tego, czy ma od dużo wyświetleń.

 

Gdy zaczynamy przygodę z nagrywaniem na YouTube, oczywiste jest, że prawie nikt nas nie zna i mało kto ogląda. Nowy odbiorca, nawet gdy trafi na nasz film, to prawdopodobnie i tak go nie wyświetli, gdy zobaczy, że inni też nas nie oglądają. Im więcej wyświetleń ma dany film, tym jego wartość wzrasta w oczach nowych odbiorców.

Czym jest kupno wyświetleń na YouTube i jakie są jego zalety?


Kupno wyświetleń na YouTube to nic innego jak zapłacenie odpowiednim serwisom za nabicie nam wyświetleń. Pozwala to na dość szybkie zdobycie odpowiednich wyników pod filmami, a to z kolei daje znać użytkownikom, że nasz film wart jest wyświetlenia.

Efekt Bandwagon


Ludzie to istoty, które nie lubią kupować kota w worku. Znacznie chętniej wybieramy towary i usługi, które są popularne, niż te nieznane. W naszych głowach rodzi się myśl, że skoro tyle osób idzie do tego fryzjera, oznacza to, jest to świetny fachowiec. Podobnie rzecz ma się na YouTube. Przeglądając miniaturki filmów, zwracamy większą uwagę na te, pod którymi widnieje większa liczba wyświetleń .

Zwiększenie autorytetu


Użytkownicy cenią twórców, którzy stworzyli dobry film . A jaki film uznaje się za dobry? Taki, który ma dużo wyświetleń. Dlatego, jeśli widz zwróci uwagę na twój film, to masz spore szanse, że go kliknie i przejdzie tą drogą na cały nasz kanał.

Karta „na czasie”


Karta na czasie to miejsce, gdzie pojawiają się filmiki najchętniej oglądane w ostatnim czasie. Wielu widzów zagląda tam w poszukiwaniu nowych treści. Pojawienie się tam to niemal gwarancja zyskania tysięcy nowych widzów. Jednak trafienie tam nie jest łatwe. Aby nasz film pojawił się na tej karcie, musi być wyświetlony przez wiele osób w ciągu kilku minut . Kupno wyświetleń na YouTube daje całkiem duże szanse na pojawienie się tam.

Reputacja w sieci


Ten punkt jest bardzo dla osób, które działają w sieci nie tylko na YouTube. Jeśli jesteś freelancerem, prowadzisz firmę i masz stronę internetową, masz sklep internetowy czy prowadzisz bloga, to dodatkowe środki przekazu pozwolą trafić odbiorcom do Ciebie . YouTube to świetny sposób na rozreklamowanie Ciebie jako marki. Musisz jedynie dotrzeć do swoich odbiorców. Jak? Jeśli wciąż nie wiesz, to wróć do dwóch poprzednich akapitów.

Współprace


Wiele firm próbuje rozreklamować się poprzez współprace z twórcami na YouTube. Polega to na tym, że dany twórca testuje jakiś produkt i mówi o nim na swoim kanale. Takie współprace proponuje się osobom, które docierają do szerszej widowni. Kupno wyświetleń na YouTube przybliża Cię do takich współprac.

Kupno wyświetleń na YouTube – wady


Jak wszystko w życiu, tak też zakup wyświetleń, ma swoje wady. Pierwszą, jak się pewnie domyślasz, jest to, że za taką przyjemność trzeba zapłacić . Jednak nie są to duże kwoty. Ceny za 1000 wyświetleń rozpoczynają się od zaledwie kilkunastu złotych. Nie są to więc wygórowane stawki. Prawda?

 

Drugą wadą jest regulamin YouTube . Dlatego podczas decydowania się na taką usługę należy wybrać sprawdzone miejsce, daje nam to gwarancje, że wyświetlenia będą rosły w sposób zbliżony do naturalnego.


Sami widzicie, że kupno wyświetleń na YouTube ma więcej zalet niż wad . Warto jest przynajmniej wziąć pod uwagę taką opcję. Dodatkowym argumentem, za takim rozwiązaniem jest to, że wiele osób decyduje się na taki krok. Szybko zdobywa wyświetlenia, a Ty tkwisz wciąż na szarych krańcach YouTube i nie możesz się wybić.

Jak kupić wyświetlenia na YouTube?


Zanim zdecydujesz się na kupno wyświetleń na YouTube, sprawdź, na co trzeba uważać:

• Kupuj tylko na zaufanych i sprawdzonych stronach.
• Nie kupuj od razu kilkudziesięciu tysięcy wyświetleń na raz. Może to wzbudzić podejrzenia nie tylko algorytmu YouTube, ale również przeciętnych użytkowników.
• Sprawdź, czy serwis oferuje polskie wyświetlenia.
• Pamiętaj, kupowanie wyświetleń jest zupełnie legalne w świetle prawa. Nie robisz nic złego, inwestując w swój rozwój.


Gdzie kupić wyświetlenia na YouTube?


Specjalnie dla Ciebie przetestowaliśmy kilka serwisów i szczerze możemy polecić ci kilka z nich. Oto one:
KupLike.pl
Getafollower.com
Mediamister.com

Kupno wyświetleń na YouTube – czy warto? - podsumowanie


W moim odczuciu jest to dobra opcja dla osób startujących z tą przygodą. Mała liczba wyświetleń nie dość, że ma małe szanse przebicia i osiągania korzyści ze swojej pracy, to jeszcze może demotywować do dalszego tworzenia. Szybki start pomoże nabrać zapału i pasji, która jest tak niezwykle ważna przy takiej pracy. Jeśli wciąż się wahasz, przeczytaj cały artykuł raz jeszcze. Rzetelne informacje powinny rozwiać twoje wątpliwości.