Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

KreaTYwni. Otwarci na nowe – RemaDays Warsaw 2022

KreaTYwni. Otwarci na nowe – RemaDays Warsaw 2022
2021-10-28


Już za niecałe 5 miesięcy odbędzie się kolejna edycja targów RemaDays Warsaw. Zakończone niedawno Targi RemaExtra potwierdziły siłę branży reklamowej, potrzebę osobistych spotkań oraz pragnienie rozwoju. Zbliżające się wydarzenie z pewnością będzie wyjątkowe. Ostatni czas był trudny dla każdego z nas i zweryfikował wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość. Już dziś z entuzjazmem zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays, które odbędą się w dniach od 16 do 18 lutego 2022 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Pandemia koronawirusa wywarła wpływ także na firmy z branży reklamowej i druku oraz na organizację wydarzeń targowych. Jednak my podwijamy rękawy i robimy wszystko co w naszej mocy, aby dobrze przygotować się do najbliższej edycji targów RemaDays Warsaw. Podobnie jak podczas targów RemaExtra spełnimy wszystkie normy sanitarne, aby zarówno wystawcy jak i zwiedzający czuli się bezpiecznie i komfortowo. Na bieżąco obserwujemy sytuację w kraju i na świecie oraz śledzimy komunikaty odpowiednich instytucji. Jesteśmy przygotowani na organizację jednych z największych targów reklamy i druku w 2022 roku. Chcemy wspierać branżę w tych trudnych czasach i możemy zapewnić, że mimo różnych obostrzeń oferta targowa będzie stała na wysokim poziomie.

Najbliższa edycja odbędzie się pod hasłem KreaTywni, Otwarci na nowe. Targi zaplanowane na luty 2021 nie mogły się odbyć ze względu na sytuację powszechnej pandemii. Targi organizowane po tym wyjątkowo trudnym okresie będą inne. Wiele firm musiało zmienić swoje plany, przechodziły na pracę zdalną, wprowadzały zupełnie nową ofertę i dokonywały zmian ułatwiających przystosowanie się do nowej rzeczywistości. Dlatego najbliższa edycja RemaDays Warsaw będzie okazją do zaprezentowania zupełnie nowych pomysłów i otwarcie się na wyzwania w kolejnych miesiącach. Stawiamy również na kreatywność, która nieodzownie jest związana z branżą reklamową. Każdego roku wystawcy starają się sprostać wysokim oczekiwaniom zwiedzających i z pewnością na początku przyszłego roku po raz kolejny każda ze stron będzie zadowolona. Rzeczywistość pokazała, że nawet w trudnych momentach branża dobrze sobie radzi i poszukuje nowych, kreatywnych rozwiązań. Dlatego podczas RemaDays Warsaw 2022 jesteśmy otwarci na nowości i pomysły ludzi z branży. Liczymy, że kreatywność będzie przyświecała wszystkim uczestnikom imprezy.

Jasnym staje się, iż w całej branży targi wywołają ogromne zainteresowanie. To przecież tu można zapoznać się z produktami, które znajdują się na absolutnym światowym topie. To właśnie na RemaDays Warsaw możemy poznać najnowsze technologie produkcji związane z szeroko pojętą reklamą.

Przygotowania do targów trwają, robimy wszystko aby w lutym 2022 roku spotkać się z całą branżą reklamową i druku by przekonać się jak dzięki kreatywności odpowiedzieć na wyzwania zmieniającego się rynku. Spotkajmy się RemaDays Warsaw 2022!