Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Kosze świąteczne – słodki upominek dla pracowników

Kosze świąteczne – słodki upominek dla pracowników
2018-11-06


Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to dobry czas, aby wybrać podarunki dla pracowników. W tej roli świetnie sprawdzą się kosze upominkowe.

Wiele firm decyduje się na przekazywanie podarunków świątecznych swoim pracownikom. To szansa, aby podziękować im za wspólnie spędzony rok w pracy, a także sposób docenienia ich wkładu w rozwój firmy.

Przedsiębiorcy wręczają swoim pracownikom różne świąteczne upominki. Często wybór pada na dodatkową premię, ale może nie jest ona jedyną propozycją. Doskonałym wyborem może być także kosz upominkowy wypełniony wyśmienitymi specjałami.

 

Kosze świąteczne – moc podarunków

Dzisiaj kosze upominkowe są chętnie wybieraną formą upominku w biznesie. Świetnie nadają się na różne okazje, między innymi jako podziękowanie za udaną współpracę, jako prezent na urodziny lub inny ważny dzień, wręczane są ważnym kontrahentom, a także klientom. Także chętnie kupowane są na różnego rodzaju święta, w tym na Boże Narodzenie.

Kosze świąteczne wręczane z tej właśnie okazji są najczęściej wypełnione różnymi słodkościami. Można znaleźć w nich między innymi upominki świąteczne takie jak czekoladowe mikołaje, czekolady, cukierki, ciasteczka czy nugaty, ale mogą one obfitować także w innego rodzaju podarunki.

Oprócz starannie wyselekcjonowanych słodyczy w koszach upominkowych z okazji Bożego Narodzenia mogą znaleźć się również prezenty takie jak luksusowe kawy i herbaty, produkty regionalne, dobre wina, nalewki czy whisky, a także świąteczne dekoracje, na przykład bombki choinkowe.

Wszystko zapakowane jest w dekoracyjne pudełko kartonowe, drewniane, umieszczone w wiklinowym koszu albo dekoracyjnej puszce z metalu.

Ilość oraz rodzaj podarunków zależą przede wszystkim od wielkości oraz od ceny kosza. Nie trzeba jednak wcale przygotowywać się na spore wydatki, ponieważ już w cenie poniżej 50 złotych można skomponować atrakcyjny upominek tego rodzaju.

Wobec tego kosze upominkowe to kapitalny pomysł na święta Bożego Narodzenia dla pracowników oraz dla ich rodzin – taki podarunek na pewno sprawi dużo radości.


Kosze świąteczne – kupować gotowe czy skomponować je samodzielnie?

Firmy chcące zdecydować się na wręczenie koszów świątecznych mają obecnie dwie możliwości – przygotowanie takiego podarunku samodzielnie albo zakupienie gotowych koszów zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Samodzielne skomponowanie koszów daje wiele możliwości – przedsiębiorca może wtedy dowolnie dobrać różne elementy kosza i tym samym może także dopasować je łatwo do swojego budżetu przeznaczonego na ten cel.

Oczywiście, trzeba także mieć czas na przygotowanie koszów. W przypadku paru upominków nie trzeba będzie przeznaczać na ten cel długich godzin. Jednak wtedy, gdy koszów ma być więcej, wtedy obowiązek ten może stać się bardzo czasochłonny.

Alternatywnym wyborem jest zatem zakupienie gotowych koszów upominkowych – wówczas firma otrzymuje gotowe kosze, które są od razy możliwe do wręczenia.

Firmy dostarczające kosze upominkowe mają w swoim asortymencie na ogół po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt różnych kompozycji przeznaczonych dla klientów, wobec tego mogą oni wtedy dobrać takie zestawy, które spełniają ich wymagania, w tym także pod kątem kosztów.

Zakupienie gotowych koszów upominkowych będzie zatem najkorzystniejszym wyborem wtedy, gdy do obradowania będzie wielu pracowników, ale również wtedy, gdy po prostu liczy się komfort i oszczędność czasu.

 

Ile kosztują kosze świąteczne?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, na koszt jednego kosza upominkowego składa się przede wszystkim jego zawartość – im bardziej bogata, tym wydatek ten będzie większy.

Proste kosze upominkowe ze słodyczami to koszt nawet mniej niż 50 złotych, ale można również skomponować bardziej obfite podarunki, których cena to nawet kilkaset złotych. Najwięcej trzeba zapłacić za kosze z alkoholami.

Zatem kosz świąteczny może być doskonałym wyborem jako upominek z okazji Bożego Narodzenia. Warto pomyśleć o zamówieniu takich podarunków już teraz, aby mogły być dostarczone na czas przed świętami.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Nobilia