Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Kolejny krok w rozwoju współpracy Integart i 3M

Kolejny krok w rozwoju współpracy Integart i 3M
2021-10-11


Wieloletnia współpraca z firmą 3M pozwoliła na stopniowe zwiększanie zakresu dostępnych grup asortymentowych w portfolio Integart. Dziś możemy się pochwalić szeroką gamą produktów specjalistycznych jak: folie odblaskowe, media do druku cyfrowego czy materiałów dla rynku automotive. Tworzony przez nas model biznesowy jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów jak i rynku w jakim funkcjonujemy.

Przed nami kolejne wyzwanie! Do naszej oferty wprowadzamy wysokiej jakości materiały - laminaty architektoniczne DI-NOC (więcej informacji).

3M™ DI-NOC™ dekoracyjne laminaty architektoniczne to gama innowacyjnych rozwiązań kreujących nowe podejście do projektowania przestrzeni. Wzornictwo DI-NOC oferuje ciepło słojów drewna, elegancki wygląd metalu czy chłodną esencję naturalnego kamienia zapewniając nieograniczoną swobodę twórczą w dekoracji wnętrz i renowacji, podążanie za trendami w wystroju bez konieczności demontażu istniejących elementów wyposażenia. Zapewniają projektantom i architektom nieograniczone możliwości tworzenia nowych przestrzeni w sposób oszczędny i zrównoważony. W pierwszym etapie współpracy nasi Klienci będą mieli do dyspozycji 200 wzorów laminatów architektonicznych 3M DI-NOC oraz szereg programów wspierających pracę na rynku architektonicznym. Do dyspozycji naszych Partnerów Handlowych będzie centrum konfekcji w Błoniu zapewniające szybki dostęp do materiałów z możliwością zakupu na metry bieżące. Kolejnym punktem na mapie naszych działań jest centrum prezentacyjne ShowRoom – miejsce spotkań i prezentacji rozwiązań architektonicznych, miejsce odkrywania inspiracji i tajników aplikacji laminatów.Wszystkie rozwiązania skupione zostaną na dedykowanej stronie internetowej. Wkrótce prześlemy więcej szczegółów.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Integart DECOR & DESIGN