Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

KEMER nowym Członkiem PIAP

KEMER nowym Członkiem PIAP
2018-08-06
W czerwcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną nową firmę z branży upominków reklamowych. Nowym Członkiem Izby została firma KEMER.
KEMER GROUP - jest firmą rodzinną , rok założenia 1982, siedzibą firmy jest  Straszyn k/Gdańska firma składa się z trzech filarów biznesowych :


 www.KEMER.pl - zajmuje się projektowaniem, produkcją  galanterii skórzanej-portfele, saszetki, paski, kosmetyczki, produkuje również  teczki , nesesery, aktówki, walizki, torby podróżne, wózki na zakupy, drobne akcesoria podróżne;


 www.BAGAŻOWNIA.pl -w ofercie znajduje się cała gama bagażu podróżnego i akcesoriów podróżnych;


 www.UPOMINKARNIA.pl - tutaj znajdą Państwo bardzo dużą ofertę upominków i gadżetów reklamowych;


Firma KEMER otrzymała nagrodę " Marka w Trzecim Tysiącleciu " organizowanym przez stowarzyszenie pro Marka pod patronatem  Prezydenta RP .

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl
Kontakt dla mediów: 
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426