Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Kalendarz trójdzielny firmowy. Zadbaj o widoczność swojej firmy

Kalendarz trójdzielny firmowy. Zadbaj o widoczność swojej firmy
2021-10-11


Kalendarz trójdzielny firmowy to dobry sposób na promocję Twojej firmy. Druk kalendarzy ściennych wysokiej jakości umacnia widoczność Twojej marki. Może także sprawić, że potencjalni klienci codziennie będą spoglądać na grafikę lub napis, który możesz stworzyć sam lub z pomocą doświadczonych profesjonalistów. 

Wysoka jakość wykonania, dobre wykonanie oraz pomysłowy projekt kalendarza z pewnością sprawi, że Twoja firma wielu osobom zapadnie w pamięć. Zadbaj jedynie o to, by Twój kalendarz reklamowy wykonała doświadczona firma, która zadba, by prezentował się on niepowtarzalnie i przyciągał uwagę.

Kalendarze reklamowe

Kalendarze reklamowe są praktycznymi produktami, na których możesz umieścić dowolną grafikę promującą Twoje przedsiębiorstwo. Indywidualny nadruk może być bezpośrednią promocją Twojej działalności lub żartobliwym obrazkiem czy napisem, np. zachęcającym do odwiedzenia Twojej strony internetowej. 

Produkcja kalendarzy reklamowych jest niezwykle różnorodna. Mają rozmaite kształty, formaty i wielkości. Mogą też być dostosowane do odbiorców o różnych potrzebach, czasem np. mieszcząc się w kieszeni, a innym razem zajmując znaczną część ściany. 

Kalendarze firmowe z najwyższej półki

Niezależnie od formy i wyglądu kalendarza, który wybierzesz, zadbaj o dwie rzeczy:

  • jakość wykonania;
  • nadruk, który możesz sam wymyślić, a nawet stworzyć. 

Kalendarze reklamowe, które będą zawierały grafikę związaną z Twoją działalnością, są jednocześnie jej wizytówką. Muszą więc prezentować się nienagannie. Wysokiej klasy produkty zamówić możesz na Kalendarze-Poznań. Doświadczeni eksperci z drukarni Empir, których specjalnością jest druk kalendarzy reklamowych, na pewno spełnią wszystkie Twoje wymagania.


Kalendarze firmowe

Producent kalendarzy Empir ma do zaoferowania wiele różnorodnych produktów. Możesz zamówić projekty kalendarzy ściennych, biurkowych, kieszonkowych, listkowych czy magnetycznych, idealnych na lodówkę. Każdy indywidualny projekt kalendarza możesz wymyślić i stworzyć sam lub zamówić wraz z produktami. Jeśli nie masz pomysłu, to też się nie przejmuj - pomocni konsultanci na pewno wymyślą coś idealnego.

Kalendarz trójdzielny firmowy

Kalendarze trójdzielne to doskonała, całoroczna promocja Twojej działalności. Zależnie od pomysłu, możesz promować nimi swój biznes poprzez ich sprzedaż, rozdawanie ich klientom lub swoim pracownikom i im bliskim. Niezależnie od wybranego rozwiązania, najważniejszy i tak jest przecież efekt, czyli wzrost rozpoznawalności marki, a do tego prowadzi każda z tych dróg.

Kalendarz trójdzielny firmowy ma duże miejsce na grafikę promocyjną, a jednocześnie jest funkcjonalny i wygodny dzięki trzymiesięcznemu kalendarium. Tego typu kalendarze firmowe pozwalają lepiej zarządzać swoim czasem, a niewielkie okienko już na pierwszy rzut oka przypomina, jaki jest dzień tygodnia.

Kalendarze plakatowe

Popularną i lubianą formą są też kalendarze na zamówienie w formie plakatowej. Mogą mieć formaty A2 lub B2, a ich trwałość zapewnia charakterystyczna listwa. Wyposażone są w praktyczną, wygodną zawieszkę, dzięki czemu bez problemu można je zamontować na ścianie. 

Kalendarz ścienny ceniony jest za swoją powierzchnię, która pozwala na niemalże nieograniczoną promocję. Wszystko zależy jedynie od Twojego pomysłu i kreatywności. Drukarnia Empir oferuje również kalendarze planszowe na ścianę, czterodzielne, planery czy kalendarze proste i z wykrawaną falą.

Kalendarze osobiste na indywidualne zamówienie

Kalendarze książkowe to niejedyna forma osobistych produktów tego typu. Sprawdź również kalendarze kieszonkowe z czterokolorową okładką, składające się z 32 stron. Na Twoją reklamę przeznaczone mogą być aż dwie z nich. W celach promocyjnych tworzone są również kalendarze listkowe, mieszczące się nawet w portfelu. Ich niewielkie rozmiary to atut - dzięki temu "wizytówka" Twojej firmy może znaleźć się w kieszeniach potencjalnych, nowych klientów.

 

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe piramidki to niezastąpione rozwiązanie, widywane od lat w niemalże wszystkich, największych przedsiębiorstwach. O ile kalendarze książkowe przydają się osobom, które są cały czas w ruchu, to kalendarze na biurko stojące są niezastąpione podczas stałej pracy w biurze. Ułatwiają organizację, zarządzenie czasem, a do tego wyglądają elegancko, jeśli są wykonane przez doświadczonego producenta.

Kalendarze na biurko stojące to również doskonały pomysł na upominek, np. dla partnerów biznesowych. Świetnie współgrają z piramidkami zawierającymi firmowe grafiki lub hasła, stanowiąc elementy wyposażenia biura, które zauważy każdy gość odwiedzający siedzibę przedsiębiorstwa. 


Terminarz tygodniowy

Producent kalendarzy reklamowych Empir z Poznania ma w swojej ofercie niebanalne rozwiązanie, jakim jest terminarz tygodniowy. To specjalny rodzaj kalendarza, który stworzony jest z 52 kart, które możesz obracać. Wysoka jakość jego wykonania pozwala na tworzenie notatek, zaznaczanie ważnych dat czy wydarzeń, o których nie chcesz zapomnieć.

Jak widać, kalendarze na biurko stojące mają bardzo wiele rodzajów, a wszystkie łączy funkcjonalność, jakość oraz to, że możesz na nich umieścić swoją reklamę. Zaprojektuj swój kalendarz trójdzielny firmowy albo kalendarze ścienne i zadbaj o to, by Twój biznes był widoczny.