Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Jaką ofertę posiada dobra baza głosów lektorskich?

Jaką ofertę posiada dobra baza głosów lektorskich?
2019-03-14


Powitania.pl to baza głosów lektorskich z Lublina, która zajmuje się realizacją nagrań o różnym zastosowaniu. W ofercie znaleźć można m.in. zapowiedzi telefoniczne, spoty reklamowe, powitania skrzynek głosowych, audiobooki czy komunikaty dedykowane prezentacjom multimedialnym. Powitania.pl nawiązuje współpracę z firmami i instytucjami działającymi w wielu branżach, a także operatorami telekomunikacyjnymi oraz serwisami internetowymi.

Rozbudowana baza głosów

Powitania.pl realizuje wszystkie nagrania wyłącznie z udziałem najlepszych lektorów. Fachowcy ci kształtowali swoje umiejętności na scenach teatralnych, w rozgłośniach radiowych oraz podczas pracy nad materiałami filmowymi. Baza głosów lektorskich jest przez cały czas rozbudowywana - Powitania.pl zachęca użytkowników do przesyłania własnych dem dźwiękowych oraz dodawania swoich głosów lektorskich, za pomocą formularza zamieszczonego na stronie firmowej.

Kompleksowa oferta Powitania.pl

Oferta firmy Powitania.pl jest przez cały czas poszerzana o nowe usługi i rozwiązania. Klienci maja m.in. możliwość zlecenia realizacji nagrań w obcym języku. Baza głosów z Lublina zatrudnia wyłącznie najlepszych obcojęzycznych lektorów, którzy są w stanie w oryginalny i naturalnie brzmiący sposób przeczytać wszystkie wymagane komunikaty. Powitania.pl prezentuje ofertę lektorów zagranicznych w kategorii Natives swojego banku głosów.

Profesjonalne nagrania lektorskie

Powitania.pl oferuje nagrania lektorskie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, uzależnionej przede wszystkim od rodzaju zlecenia oraz zasięgu obejmowanego przez zamawiany projekt. Firma regularnie nawiązuje współpracę z operatorami telekomunikacyjnymi i serwisantami sprzętu telekomunikacyjnego, którzy chcą posiadać bank głosów na własnej witrynie internetowej. Baza głosów Powitania.pl udostępniana jest nieodpłatnie, poprzez osadzenie odpowiedniego kodu HTML w treści strony. Rozbudowując ofertę o takie rozwiązanie, zyskać można możliwość sprzedaży większej ilości produktów oraz usług.