Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Jak wybrać pendrive'a do skutecznej reklamy?

Jak wybrać pendrive'a do skutecznej reklamy?
2022-10-19


Pendrive z logotypem to jeden z tych gadżetów reklamowych, który faktycznie może przyczynić się do promocji marki, ale jak dobrze to zorganizować? Na jaki sprzęt warto postawić, komu i kiedy go rozdawać? Pendrive'y z logotypem to nasz dzisiejszy temat.

Pendrive reklamowy – prosty, ale niebanalny gadżet

Pendrive'y z logotypem firmy mogą być wykorzystywane przez pracowników i kontrahentów danej firmy. To prosty sprzęt, znany już od wielu lat, który może być wszechstronnie wykorzystywany. Jest mały i poręczny, a zależnie od modelu zmieści się w portfelu czy kieszeni i będzie dobrym dodatkiem do innych sprzętów, które przechowujesz w pobliżu komputera.

Żyjemy w mocno zabieganych czasach, a jednocześnie z każdej możliwej strony widzimy reklamy czy promocje. To sprawia, że naprawdę trudno jest zapamiętać ofertę danego przedsiębiorcy, dlatego tym bardziej istotne jest wyróżnienie się na rynku choćby przy pomocy pendrive'ów z logotypem, które prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody.

Przedsiębiorca może postawić na proste i tanie egzemplarze, ale także zdecydować się na nieco bardziej nowoczesne wzory, które na pierwszy rzut oka ciężko podejrzewać o faktycznie przeznaczenie.

Wygląd pendrive'ów reklamowych jest istotny

Bardzo dobrym przykładem tego typu pendrive'ów z logotypem mogą być sprzęty dostępne na: https://www.caprea.com.pl/. To tutaj obok klasycznych pendrive'ów z logo znajdziesz także przedmioty, które zupełnie ich nie przypominają. Długopisy z przenośną pamięcią, pendrive'y w kształcie karty czy wykonane z biodegradowanych tworzyw. Wyglądają nieprzeciętnie i spełniają swoje funkcje.

To doskonała okazja do krótkiej dyskusji z klientem na temat nowych technologii czy nawet pochwalenia się najnowszym gadżetem reklamowym swojej marki. Z drugiej strony – nawet klasyczne formy pendrive'ów z logotypem mogą być dobrą formą marketingu dla Twojej firmy. W końcu logo będzie na nich widoczne przy każdym użyciu.

Zwróć uwagę na wnętrze pendrive'a reklamowego

Nawet w przypadku pendrive'ów z logo firmy, które są przeznaczone wyłącznie na cele marketingowe, warto zwrócić uwagę na ich właściwości. Kluczowym parametrem w przypadku tego typu sprzętów jest pojemność. W sklepie: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/elektronika-pamieci-usb/pamieci-usb-24h/ dostępne są pendrive'y z logotypem o pojemnościach od kilku do nawet kilkuset GB.

Im wyższa pojemność, tym więcej elementów uda się przenieść na danego pendrive'a. Wiele zależy zatem od naszych przewidywań dotyczących przeznaczenia pendrive'ów prezentowych. Do przenoszenia dużej ilości zdjęć czy filmów w jakości Full HD potrzebne będą większe urządzenia. Na potrzeby dokumentów, takich jak np. umowy, w zupełności wystarczą pendrive'y do kilku GB pojemności.

Warto pomyśleć choćby o tym jednym parametrze, co także może poprawiać odbiór podarowanego upominku, a wtedy połączenie nietuzinkowego wyglądu pójdzie w parze z jakością, którą docenią nawet najbardziej wymagający klienci.