Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Jak wybrać idealne koszulki z nadrukiem reklamowym? – na co zwrócić uwagę

Jak wybrać idealne koszulki z nadrukiem reklamowym? – na co zwrócić uwagę
2019-12-02

 

Jak wybrać idealne koszulki z nadrukiem reklamowym? – to pytanie pojawia się często, gdyż koszulki z nadrukiem stały się modnym gadżetem zamawianym przez firmy oraz osoby prywatne.

 

1.      Dobra jakość, czyli druk cyfrowy DTG.

2.      Standardy bezpieczeństwa.

3.      Czas realizacji i liczba zamówionych sztuk.

 

Drukowanie na koszulkach jest powszechne, dlatego łatwo znaleźć punkt świadczący takie usługi. Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że zamówiona koszulka z nadrukiem reklamowym spełni nasze oczekiwania, musimy wziąć pod uwagę parę aspektów.

 

Dobra jakość, czyli druk cyfrowy DTG

 

Zazwyczaj pierwszą myślą, która pojawia się w odpowiedzi na pytanie: Jak wybrać idealne koszulki z nadrukiem reklamowym? jest: dobra jakość nadruku. Dobra, czyli jaka? Taka, która idealnie odzwierciedla projekt, zachowane są wszystkie kolory, a nadruk na bawełnie jest trwały (nie schodzi, nie łuszczy się i zachowuje pierwotne kolory, czyli nie blaknie). Wśród stosowanych technik nanoszenia nadruków druk cyfrowy DTG spełnia wszystkie wymogi gwarantujące wysokiej jakości efekt końcowy – koszulkę z nadrukiem reklamowym, która będzie cieszyć oko przez długi czas. Druk cyfrowy DTG sprawia, że kolory są trwałe, intensywne, a na nadruku widoczne są wszelkie niuanse (np. cienie) obecne w projekcje na przykład w formie zdjęcia.

 


Standardy bezpieczeństwa

 

Koszulki z nadrukiem to nie tylko gadżety reklamowe, to także znakomity prezent, ponieważ może być idealnie dopasowany do danej osoby, a przez to niepowtarzalny. W każdym przypadku liczy się to, żeby atramenty nie były toksyczne – nie przyczyniały się do podrażnień skóry (co jest szczególnie ważne w przypadku koszulek z nadrukiem dla dzieci czy niemowląt). Decydując się na druk cyfrowy DTG https://hurt.koszulkowo.com/zdobienia/druk-cyfrowy-dtg/ , możemy być pewni, że poza nienagannym efektem wizualnym, koszulki z nadrukiem reklamowym będą bezpieczne (ta technika drukowania posiada certyfikat Standard Oeko-Tex).

 

Czas realizacji i liczba zamówionych sztuk

 

Gdy chcemy zamówić koszulki z nadrukiem reklamowym, musimy wziąć pod uwagę czas realizacji. W przypadku wykorzystania druku cyfrowego DTG jest on krótki. Dużym plusem jest to, że zamówienie nie musi obejmować kolosalnej liczby koszulek – możliwe jest drukowanie pojedynczych sztuk (cena jest uzależniona od skomplikowania grafiki, a nie od liczby koszulek).

 

Jeśli weźmiemy pod uwagę wyżej wymienione aspekty, możemy być pewni, że problem: jak wybrać idealne koszulki z nadrukiem reklamowym? zostanie dość szybko rozwiązany, a efekt będzie bardziej niż zadowalający.