Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Guapa Produkcja Sp. z o.o. w gronie Członków PIAP

Guapa Produkcja Sp. z o.o. w gronie Członków PIAP
2014-04-23

Nowym Członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych została firma specjalizująca się w produkcji motoryzacyjnych artykułów promocyjnych – Guapa Produkcja Sp.z o.o..

 

Guapa Produkcja Sp. z o.o. chętnie podejmuje działania mające na celu profesjonalną promocję polskich przedsiębiorstw. Dzięki Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych konsumenci mogą poznać rodzime firmy oferujące produkty najwyższej jakości, dzięki którym ich marki stają się rozpoznawalne i fachowo promowane- mówi Jacek Kozłowski Prezes Guapa Produkcja Sp. z o.o.

 

Guapa Produkcja Sp. z o.o. od 1993 roku specjalizuje się głównie w tworzeniu motoryzacyjnych artykułów reklamowych, takich jak zadrukowane gąbki do szyb, ściereczki, saszetki zapachowe, pokrowce na drobne przybory. Dzięki innowacyjnemu myśleniu i wypracowanemu “know-how” firma stworzyła oryginalne wyroby, które łączą w sobie sportowego ducha z motoryzacyjną tradycją.

Guapa Produkcja Sp.z o.o. wykonuje liczne zlecenia dla polskich i europejskich agencji reklamowych, współpracujących z największymi koncernami motoryzacyjnymi oraz drobnymi odbiorcami indywidualnymi.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy prawie 140 firm Członkowskich. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 

 

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426