Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen
2018-12-20


Exito Group uruchamia nową stronę marki AdPen, która jest dostępna pod adresem adpen.com.pl . Zaktualizowana wersja serwisu poza odświeżonym layoutem i unowocześnioną nawigacją względem poprzedniej wersji, posiada kilka przydatnych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwią cały proces realizacji zamówień.


Nowy serwis AdPen, nowe możliwości
Nowy serwis czołowego dystrybutora długopisów w Polsce przynosi wiele nowości i zwiększa swoją funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość sprawdzenia stanów magazynowych oraz sprawdzenia indywidualnych cen produktów przypisanych poszczególnym firmom (z uwzględnieniem rabatów i ilości). Ciekawym dodatkiem jest poradnik w formie bloga oraz możliwość ściągnięcia schematów nadruków na każdy model długopisu.


Dlaczego warto skorzystać z oferty AdPen?
Produkty Exito Group są znane w całej Europie a odbiorcami długopisów reklamowych marki AdPen są ponad 40 kraje. Sprawia to, że Exito Group można nazwać europejskim liderem w segmencie długopisów reklamowych oraz artykułów piśmienniczych. Oferta AdPen skierowana jest głównie do przedsiębiorców. Odbiorcami produktów w ilościach hurtowych są głównie agencje reklamowe i eventowe, hotele i drukarnie.
Długopisy reklamowe to doskonały sposób na promocję, niezależnie czy jest to mała – jednoosobowa firma, czy większa – światowe organizacja. Na szczególną uwagę zasługuje ceniony model długopisu El Primero, który jest jednym z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych w Polsce.


Dlaczego warto zainwestować w długopisy reklamowe AdPen
Marka AdPen działająca pod szyldem Exito Group jest jednym z największych dystrybutorów długopisów reklamowych w Europie. Doskonała jakość długopisów i ołówków AdPen, w połączeniu z niską ceną sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdej firmy. Długopisy są rewelacyjnym nośnikiem reklamy – są funkcjonalne i przydatne na każdym kroku.


Zachęcamy do odwiedzenia nowego serwisu AdPen i zapoznania się z ofertą długopisów reklamowych.