Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Dobrewina.pl nowym Członkiem PIAP

Dobrewina.pl nowym Członkiem PIAP
2017-06-13

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma zaszczyt poinformować, iż grono firm Członkowskich powiększyło się o nową firmę z branży. Nowym Członkiem PIAP zastała firma: Dobre Wina Sp. z o.o.

 

 

Marka dobrewina.pl, prowadzi sieć sklepów stacjonarnych oraz platformę internetową oferującą dobre wina w dobrych cenach.

 

 

Przystępujemy do Izby, bo wierzymy, że wino jest ponadczasowym produktem promocyjnym. Członkowie mogą liczyć na tworzenie dedykowanych zestawów win – mówi J. K. Peter Pulawski, general manager Dobrewina.pl

 

Marka powstała w 2001 roku jako owoc bogatej wiedzy oraz pasji. Firma zapewnia m.in. customizację etykiet i opakowań win, pełną obsługę zamówień, wraz z nanoszeniem logo oraz logistykę dostaw.

 

Kontakt: www.dobrewina.pl - peter.pulawski@dobrewina.pl

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm.
Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.