Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Dlaczego warto założyć stronę internetową? - Poradnik

Dlaczego warto założyć stronę internetową? - Poradnik
2019-07-31


W dzisiejszych czasach internet odgrywa ogromną rolę. Użytkownicy szukają w sieci informacji na różnego typu tematy, kupują produkty i usługi. Każda firma, zarówno niewielka, jak i prężnie działająca powinna pamiętać o tym, że nowoczesna, funkcjonalna strona internetowa to podstawa. Dlaczego to takie istotne? Zachęcamy do lektury!

Strona internetowa ‒ korzyści

Trudno nie zgodzić się ze  stwierdzeniem, że Jeśli nie się Cię w sieci to nie istniejesz.Osoby będące zainteresowane nabyciem jakiegokolwiek dobra, rozpoczynają od researchu w internecie, porównują oferty wielu firm, czytają komentarze, sprawdzają ceny. Firmy, które nie promują się w internecie przegrywają już na starcie.

Przejdźmy jednak do szczegółów, dlaczego jeszcze warto mieć stronę internetową?

 • Wizytówka firmy

Nowoczesna, funkcjonalna, strona internetowa, na której znajdują się wartościowe dla użytkowników treści, przedstawia firmę w bardzo pozytywnym świetle i z pewnością zachęca do współpracy.

 • Większa liczba odbiorców

Dzięki stronie internetowej możemy dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów z każdego zakątka Polski. Nie jest to możliwe w przypadku reklamy offline, na przykład ulotek.

 • Zaufanie

Firmy, które mają strony internetowe cieszą się większym zaufaniem wśród klientów. Bardzo często firmy, które nie mogą pochwalić się stroną internetową, jak również te, których strona internetowa działa wolno, nie jest funkcjonalna lub na której pojawiają się błędy, uznawane są za niewiarygodne.  

 • Dostępność 24h/na dobę

Strony internetowe dostępne są 24h na dobę. Potencjalni klienci mogą o każdej porze dnia i nocy zapoznać się z Twoją ofertą, przeczytać artykuł na blogu firmowym, zakupić usługę. 

 • Dobra komunikacja z klientem

Strona internetowa to sposób na dobrą komunikację z klientami. Na stronie internetowej można zamieszczać informacje na temat aktualnych promocji i rabatów, jak również o przerwach w świadczeniu usług czy o nowych produktach. Co więcej, dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie na stronie formularza kontaktowego, za pomocą którego potencjalni klienci będą mogli sprawie zadawać pytania.

 • Analiza potrzeb i zachowań klientów

Dzięki odpowiednim narzędziom, na przykład Google Search Console czy Google Analytics można obserwować zachowania użytkowników na stronie i na bieżąco ją udoskonalać.

 • Możliwość edycji

Dzięki łatwemu w obsłudze  panelowi administratora, z którego można korzystać między innymi w przypadku stron opartych o system CMS, nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia mogą edytować treści na stronie, załączać grafiki, wstawiać nowe wpisy  i wykonywać szereg innych czynności. 

Wymienione powyżej czynniki sprawiają, że firma cieszy się zaufaniem, a jej zyski wzrastają.

Greenview ‒ oferta

Pamiętajmy, aby przygotowanie strony internetowej powierzyć fachowcom z doświadczeniem, wtedy zyskamy pewność, że  strona będzie wyróżniać się na tle konkurencji i działać bez zarzutu. Bardzo ciekawą ofertę przygotowała firma Greenview, w zakresie usług prezentowanej agencji mieszczą się:

 • tworzenie stron internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych
 • tworzenie web aplikacji
 • outsourcing IT

Agencja każdego dnia dba promocję biznesu w internecie każdego ze swoich klientów, zapewnia atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

Podsumowanie

Firmowa strona internetowa to priorytet w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz droga do większych zysków. Pamiętajmy jednak, aby prace związane z przygotowaniem strony zlecić prawdziwym fachowcom. Agencja Greenview z pewnością stanie na wysokości zadania.