Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Dla czego kubki reklamowe to wciąż najlepszy gadżet dla firm?

Dla czego kubki reklamowe to wciąż najlepszy gadżet dla firm?
2020-01-28


Firma Freshmail przygotowała publikację prezentującą trendy oraz wyzwania jakie 2020r. stawia przed marketerami. W e-booku możemy znaleźć opinie 21 ekspertów z branży, którym postawiono pytania dot. trendów oraz wyzwań jakie rynek postawi przed marketerami w nadchodzących miesiącach. Znacząca część ekspertów zgodnie twierdzi, że obecnie wśród konsumentów występuje coraz większa „ślepota reklamowa” a przekaz marketingowy musi być coraz bardziej wysublimowany, aby mógł osiągnąć zamierzone cele. Z pomocą przychodzą nam liczne narzędzia marketingowe a jednym z bardziej skutecznych są kubki reklamowe.

Dla czego kubki z logo to znakomity nośnik reklamy? Jest szereg  czynników, które na to wpływają.

Kubki firmowe to bardzo efektywne upominki reklamowe.
Mogą zostać wykorzystane dla dowolnej branży. Dodatkowo mnogość modeli jaka występuje na rynku pozwala na dopasowanie modelu kubka pod profil firmy.
Owalne, stożkowe, finezyjne, duże, toporne – wymieniać można prawie bez końca.
Tak szeroką ofertą na kubki reklamowe oferuje sklep Artigraf.pl  dostarczający gadżety firmowe.


Ceramika reklamowa pozwala na stosowanie dużego pola nadruku.
Oczywiście nie znaczy to, że projekt musi być obszerny i krzykliwy. Duże pole znakowania pozwala nam na przygotowanie ciekawej kreacji graficznej. Kubki z nadrukiem to nie tylko logo, ale również slogan reklamowy lub grafika, która w efektywnie wspiera przekaz marketingowy.  Efektownym dodatkiem są również różnego rodzaju nadruki wewnątrz kubka (np. na jego dnie lub na ściance).

Kubki firmowe posiadają element obdarowania.
Nasz odbiorca dzięki temu nie poczuje się przytłoczony i zaatakowany naszą reklamą. Gdy kreacja graficzna zostanie przygotowana prawidłowo będziesz miał gwarancję, że obdarowana osoba zwróci uwagę na Twoje logo. Daje nam to również znacznie większe możliwości na przyciągnięcie uwagi klienta/odbiorcy a być może nawet na chwilę refleksji.

Nadruk na kubkach jest odporny na zmywarki
W przypadku profesjonalnego znakowania* ceramiki reklamowej grafika jest nanoszona na kubek za pomocą kalki ceramiczne. Ta z kolei jest wypalana w wysokich temperaturach co sprawia, że nadruk stapia się ze strukturą szkliwa i jest w 100% niezmywalny. Nawet po wielu latach nadruk pozostanie nienaruszony. Jest to kolejny argument, który sprawia, że kubki z nadrukiem to jeden z lepszych gadżetów reklamowych.  
* UWAGA jednak na tanie kubki z nadrukiem full color/zdjęć. Te z kolei znakowane są za pomocą sublimacji a ich odporność nie jest tak wysoka!

Kubki reklamowe to gadżet użytku codziennego.
To z kolei sprawia, że użytkownik niejako może przywiązać się do naszego upominku. Jego pozytywny odbiór naczynia przełoży się podświadomy na odbiór marki. Poza tym, która firma nie chciałaby zagościć na kilka lat w szafce klienta i przypominać o sobie w trakcie porannej kawy?