Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Czy kubek reklamowy z nadrukiem sprawdza się w reklamie?

Czy kubek reklamowy z nadrukiem sprawdza się w reklamie?
2021-10-04


Skuteczne nośniki reklamy to temat bardzo obszerny i niełatwy. W praktyce wygląda to tak, że stykamy się z nimi codziennie. Długopisy, ołówki, kartki do notowania, pendrivy – wszystkie te przedmioty maja nadrukowane logo, czasem nazwę firmy, marki lub produktu. Jest ich tak wiele, że przestajemy zwracać na nie uwagę.

Czy wypełniając formularz czy podpisując umowę czytamy z uwaga nadruk na długopisie ? - raczej nie. Ważne jest, aby gadżety reklamowy używane były systematycznie prze dłuższy czas, co umożliwi zapamiętanie umieszczonej na nich reklamy. Przykładem takiego przedmiotu jest kubek reklamowy z nadrukiem. Jeśli jest praktyczny, estetyczny może stać się ulubionym kubkiem do kawy lub herbaty. Używając go codziennie potencjalny klient z pewnością zapamięta podaną na mi treść, szczególnie jeśli zostanie ujęta w ciekawy, niekonwencjonalny i nie pozbawiony poczucia humoru sposób.

Jak wybrać kubek reklamowy z nadrukiem?

Można skorzystać z własnego pomysłu i projektu, można też zlecić projekt od początku producentowi. Promoceramics.pl to firma, która wyspecjalizowała się w nadrukach na zastawie stołowej różnego rodzaju. Posiada gotowe szablony kubków reklamowych z nadrukiem, może wykorzystać pomysł klienta lub współpracować z nim nad wspólnym projektem. Promoceramics.pl po wstępnych ustaleniach przygotuje kilka wzorów do wyboru. Taka współpraca z pewnością zaowocuje efektowną grafiką, spełniającą swoje zadanie reklamowe. Promoceramics.pl łączy nowoczesne podejście do reklamy ze znakomitą jakością swoich wyrobów. Szkło i porcelana pochodzą z manufaktury Ceramika Tułowice znanej z wieloletniej tradycji. Kubki reklamowe z nadrukiem pochodzące z promoceramics.pl zamówiły między innymi jedne z największych polskich firm i marek takie jak ubezpieczenia PZU i Warta czy sieć sklepów Żabka.

Jak powstaje kubek reklamowy z nadrukiem?

Na pierwszym etapie wybiera się materiał i kształt kubka. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń – promoceramics.pl może podjąć się realizacji każdego nietypowego projektu. Kolejnym krokiem będzie projekt grafiki, która znajdzie się na kubku. Finałowym etapem jest umieszczenie grafiki na kubku. Tutaj mogą być zastosowane różne techniki – kalkomania, nadruk, malowanie natryskowe czy piaskowanie zwane fachowo zdobieniem wklęsłym. Kubek reklamowy z nadrukiem może być również malowany ręcznie. Niepowtarzalny, przyciągający wzrok kubek to niezawodny sposób na utrwalenie wizerunku marki, firmy czy produktu.