Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Biuro PIAP oficjalnie otwarte

Biuro PIAP oficjalnie otwarte
2017-11-27

Dnia 24 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w Kętach przy ul.Krakowskiej 72. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm  Członkowskich PIAP. 
Po oficjalnym spotkaniu przyszedł czas na rozmowy kuluarowe i integrację firm Członkowskich.
- Bardzo miło było nam gościć Członków PIAP w tym uroczystym dla nas dniu, tym bardziej, że osoby które wzięły udział w wydarzeniu przyjechały do nas nawet  z drugiego końca Polski. Otwarcie biura to wielki sukces organizacji branżowej PIAP, z roku na rok rozwijamy się, co osobiście ogromnie mnie cieszy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Izby do odwiedzenia nas w naszej nowej lokalizacji- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.


GALERIA-OFICJALNE OTWARCIE BIURA PIAP W KĘTACH


Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby. Więcej informacji: www.piap-org.pl


Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl
Kontakt dla mediów
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426