Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm
2019-02-12


Myślisz o założeniu własnej firmy? A może już ją posiadasz i wpisujesz się w zbiór właścicieli małych/średnich firm? Jeżeli tak to doskonale wiesz, jak trudne są początki każdej nowej firmy i ile wysiłku potrzeba, aby utrzymać się na rynku, aby utrzymać uwagę swoich odbiorców, kontrahentów czy klientów. Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że nie sztuką jest wyprodukować produkt czy wykreować usługę, największą sztuką jest ich sprzedaż. 

Globalne czy po prostu wielkie firmy wydają rocznie ogromne środki na reklamę licząc na zmasowaną liczbę odbiorców. Mały/średni przedsiębiorca nie posiada takich zasobów, by pozyskiwać swoich odbiorców w ilościach hurtowych. On musi przede wszystkim trafić do kręgu osób, które potencjalnie staną się odbiorcami jego produktów i usług. Środki, jakie zwykle posiada wymuszają na nim stworzenie kampanii reklamowej dobrze przemyślanej, dobrze zaadresowanej i profesjonalnie przygotowanej. On po prostu nie ma pieniędzy na promocję byle jaką i przypadkową, dla niego budżet reklamowy jest jednocześnie inwestycją o wysokiej stopie zwrotu. 

Przedsiębiorco, firma ZnajdźReklamę.pl proponuje Ci billboardy reklamowe dla małych/średnich firm!

 

ZnajdźReklamę.pl od wielu lat zajmuje się organizacją kampanii reklamowych. Wszystkie badania analizujące rynek reklamy wskazują na dwa najważniejsze kierunki promocji wykorzystywanej do sprzedaży towarów i usług: internet oraz reklamę zewnętrzną, tzw. outdoorową, w tym reklamę cyfrową outdoorową. Wszystkie inne formy, jeszcze do niedawna tak popularne jak prasa, radio czy tv, tak się rozproszyły, że nie dają już gwarancji zwrotu. Pomimo wszechobecnego dostępu do internetu dla wielu osób stanowi on cały czas jeszcze barierę nie do przebycia. To dlatego reklama zewnętrzna należy do najefektywniejszych kanałów komunikacji z odbiorcą.

Firma ZnajdźReklamę.pl posiada największą w Polsce bazę nośników reklamowych

Ponad 17 000 sztuk nośników reklamowych rozlokowanych na obszarze całego kraju. Ponieważ baza jest tak ogromna, firma ZnajdźReklamę.pl automatycznie stała się doskonałym partnerem dla małych/średnich firm o ograniczonym budżecie. Przedsiębiorcom oferowane są nośniki reklamowe o przemyślanej lokalizacji i zapewnionej frekwencji. 

W ofercie znajdują się billboardy reklamowe outdoorowe:

  • EURO12 - o powierzchni 12m2 (5.04m x 2.38m), cena jednostkowa z drukiem i montażem zaczyna się od 600 zł netto
  • EURO18 -  o powierzchni 18m2, (6m x 2.38m), cena z drukiem i montażem zaczyna się od 1600 zł netto
  • Oferta obejmuje również reklamę na Citylight i reklamę wielkoformatową na budynkach

Dlaczego oferta jest korzystna dla każdego przedsiębiorcy? Ponieważ minimalne zamówienie zaczyna się już od 1500 - 2000zł. 

Usługi ZnajdźReklamę.pl są kompleksowe

Usługi ZnajdźReklamę.pl są kompleksowe, oznacza to, że oferują również pomoc przy wykonaniu projektu graficznego i jego druku. Projekt graficzny jest jednym z tych elementów, który decyduje o skuteczności reklamy typu outdoor. Wykonany zgodnie ze sztuką percepcji gwarantuje stworzenie pozytywnego przekazu i dobrego wrażenia u odbiorcy. Doświadczeni pracownicy firmy sprawią, że reklama będzie przekonująca, zaskakująca i czytelna dla odbiorcy. Każdy klient otrzymuje doradztwo, projekt, analizę i produkt końcowy. 


Pomoc przy wyborze lokalizacji billboardów

Kolejnym elementem zapewniającym powodzenie każdej, nawet niedużej kampanii reklamowej jest lokalizacja billboardów. Wiemy wszystko o miejscach, w których je udostępniamy. Dlatego bez względu na wielkość budżetu klienta wybierane są najlepsze dla jego produktu lokalizacje nośników, tak by kampania była jak najefektywniejsza a budżet możliwie jak najlepiej rozdysponowany. 

Wszystkie prace związane z przeprowadzeniem kampanii outdoorowej wykonywane są przez ZnajdźReklamę.pl. Gdy klient zdecyduje się już na konkretne lokalizacje, firma zapewnia oklejenie, montaż oraz domontaż reklamy. Firma dba również o to, by w trakcie ekspozycji wszystkie nośniki pozostawały w idealnym stanie. Po zakończeniu okresu ekspozycji każdy klient otrzymuje raport zdjęciowy z uwzględnieniem wszystkim lokalizacji.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.znajdzreklame.pl