Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Apel branży upominków reklamowych do Prezesa Rady Ministrów!

Apel branży upominków reklamowych do Prezesa Rady Ministrów!
2020-03-16


W nawiązaniu do obecnie panującej sytuacji w Polsce, w związku z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2 Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa w dniu dzisiejszym w swoim piśmie zwróciła się do Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego z pytaniem na jakie wsparcie ze strony Rządu RP może liczyć sektor gospodarki, który reprezentuje Izba.

Organizacja branżowa zrzeszająca: producentów/importerów, agencje reklamowe, organizatorów targów i media branżowe w dokumencie zwraca się również o przygotowanie w trybie pilnym planu naprawczego dla polskich firm w zaistniałej kryzysowej sytuacji.

PISMO PIAP DO PREZESA RADY MINISTRÓW RP 12.03.2020

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów: 
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426