Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

3 miliony odzyskane dzięki usłudze Not Recommend

3 miliony odzyskane dzięki usłudze Not Recommend
2015-12-15

3049366 złotych udało się dotychczas odzyskać twórcom projektu NOT RECOMMEND. Jest to niewątpliwie wielki sukces że tak ogromna kwota została została w branży. Niewielkim wysiłkiem każda firma może zgłosić wierzyciela a my zajmiemy się resztą.

Dwanaście lat temu firma GJC Inter Media Sp. z o.o. wyszła z pomysłem powstania wykazu Industry Does Not Recommend. Jedną z podstawowych jego funkcji jest maksymalizowanie poczucia bezpieczeństwa w obrocie handlowym pomiędzy firmami w szeroko rozumianej branży artykułów promocyjnych. Polega to na przekazywaniu informacji o wszystkich podmiotach „Niepolecanych”, a mówiąc prościej, niewywiązujących się ze swoich zobowiązań, głównie finansowych. Działanie NOT RECOMMEND ma jednak przede wszystkim za zadanie dążenie do polubownego rozwiązywania spraw spornych wynikających z umów zawartych pomiędzy dostawcą i jego odbiorcami.


Uczestnictwo w programie przynosi także szereg dodatkowych korzyści

  •  zwiększa zaufanie ze strony kontrahentów i klientów.

  •  podnosi prestiż i wiarygodności firmy (przynależność do elitarnego programu partnerskiego ułatwia nawiązanie nowych kontaktów handlowych)

  •  daje prawo do posługiwania się logotypem SWB - Solidni w Biznesie w swoich materiałach reklamowych i informacyjnych

  •  promuje firmę w każdym wydaniu branżowego kwartalnika Gifts Journal Polska oraz na stronie internetowej programu SWB.

  •  zapewnia udział w śniadaniu biznesowym podczas targów RemaDays w Warszawie

 

Więcej na www.swb-partners.com