Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Znaczki metalowe drukowane (sito, offset)

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaCeramika, szkło i metal
Cena -
Klient -
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


Znaczki metalowe drukowane (sito, offset)

Pinsy – znaczki metalowe to produkt świetnie nadający się do identyfikacji firmy, klubu sportowego czy organizacji. Różnorodność kształtów, wymiarów, technik wykonania znaczków daje możliwość odwzorować każde logo w sposób najbardziej odpowiadający Klientowi.

W naszej ofercie można znaleźć pinsy – znaczki metalowe odlewane z formy, tłoczone z kolorową emalią lub metalowe bez koloru, pokryte jedną z wielu dostępnych powłok. Skomplikowane logotypy z drobnymi elementami nanosimy na znaczek metodą sitodruku lub druku offsetowego. Dużą popularnością cieszą się znaczki tłoczone żelazie lub miedzi z miękką emalią. Proponujemy także eleganckie i najwyższej jakości znaczki wykonane w twardej emalii. Wykonujemy także znaczki w technice photo etched (znaczki trawione), najczęściej stosowanej przy produkcji herbów miast i powiatów.

Znaczki metalowe – pins wykonujemy według indywidualnego projektu. Klient może wybrać kolory emalii z palety Pantone. Znaczki mogą być pokryte różnymi powłokami metalicznymi w wersji błyszczącej lub matowej. Oferujemy także powłoki z efektem piaskowania lub antyczne. W zależności od zastosowanej techniki, znaczki mogą być wykończone żywicą epoksydową.

Z uwagi na indywidualne podejście do każdego zamówienia, możliwe jest wykonanie tego samego logo w różnych powłokach i zróżnicowanej kolorystyce. Serie znaczków są praktycznym i jednocześnie eleganckim sposobem pokazania struktury organizacyjnej danej firmy, ułatwiającym identyfikację pracowników.

Oferujemy kilka rodzajów zapięć. Oprócz standardowego zapięcia typu motylek, możemy zatosować również mocowanie na agrafkę, wąsy lub szpilki z zatyczką, chroniącą przed ukłuciem. Duże i ciężkie znaczki mocujemy na śrubkę.