Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Przyłbica ochronna LUX

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaDo domu
Cena9,90
Klient -
Min. zamówienie100
Czas realizacji -


Przyłbica ochronna zmniejsza ryzyko zakażeń patogenami przenoszonymi drogą kropelkową. Osłaniając twarz, a w szczególności oczy, usta i nos, blokuje przenikanie wirusów i bakterii. Jest komfortowa nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Wszystkie nasze przyłbice ochronne są produkowane w Polsce.

Produkt Polski
Przyłbice ochronne na twarz wykonane z przezroczystego tworzywa PET 0.35. Ponieważ jest to materiał trwały, nadaje się do codziennego czyszczenia środkami dezynfekującymi (przecierać / dezynfekować płatkami kosmetycznymi).
Najważniejsze cechy:

  •  Przyłbica ochronna przede wszystkim chroni Cię przed zanieczyszczeniami, odpryskami. Zapobiega przenoszeniu się czynników infekcyjnych.
  •  Posiada przezroczystą szybkę, więc będziesz mógł w niej swobodnie rozmawiać.
  •  Jest wykonana z trwałego materiału. Dzięki temu dezynfekujesz i wypierzesz ją ręcznie nawet do 30 razy. Żeby ją wyczyścić wystarczy gąbka, mydło oraz woda o temp do 40*C
  •  Jeśli używasz FaceID, to z uwagi na przezroczystość przyłbicy ochronnej, Twój telefon nie będzie miał problemu z rozpoznaniem Twojej twarzy.

Przyłbica ochronna LUX posiada wszystkie cechy zwykłej przyłbicy. Poza tym wyposażona jest w specjalną gąbkę osłaniającą Twoje czoło. Z tego powodu będziesz się w niej czuł zarówno bezpiecznie jak i komfortowo. Ze względu na wysoką jakość materiału, z którego jest wykonana, Przyłbica Ochronna LUX zapewni Ci doskonałą widoczność i swobodę w poruszaniu się.

 
W przeciwieństwie do innych producentów,  u nas każda sztuka jest zafoliowana osobno w woreczek. Zabezpiecza to ją z pewnością przed rysami w transporcie i daje 100% gwarancji, że przyłbica jest fabrycznie nowa.