Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Półprzyłbica

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaDo domu
Cena8,00
Klient -
Min. zamówienie50
Czas realizacji -


Przyłbica ochronna zmniejsza ryzyko zakażeń patogenami przenoszonymi drogą kropelkową. Osłaniając twarz, a w szczególności oczy, usta i nos, blokuje przenikanie wirusów i bakterii. Jest komfortowa nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Wszystkie nasze przyłbice ochronne są produkowane w Polsce.
Produkt Polski
Przyłbice ochronne na twarz wykonane z przezroczystego tworzywa PET 0.35. Ponieważ jest to materiał trwały, nadaje się do codziennego czyszczenia środkami dezynfekującymi (przecierać / dezynfekować płatkami kosmetycznymi).
Najważniejsze cechy:

  • Przyłbica ochronna przede wszystkim chroni Cię przed zanieczyszczeniami, odpryskami. Zapobiega przenoszeniu się czynników infekcyjnych.
  • Posiada przezroczystą szybkę, więc będziesz mógł w niej swobodnie rozmawiać.
  • Jest wykonana z trwałego materiału. Dzięki temu dezynfekujesz i wypierzesz ją ręcznie nawet do 30 razy. Żeby ją wyczyścić wystarczy gąbka, mydło oraz woda o temp do 40*C
  •  Jeśli używasz FaceID, to z uwagi na przezroczystość przyłbicy ochronnej, Twój telefon nie będzie miał problemu z rozpoznaniem Twojej twarzy.

Półprzyłbica to specjalny rodzaj przyłbicy. Z jednej strony zapewnia osłonę ust i nosa. Z drugiej strony nie przesłania w żaden sposób widoku. Dzięki temu możesz się w niej swobodnie poruszać i wykonywać precyzyjne czynności. Komfort ten odczujesz zwłaszcza, jeśli nosisz okulary. W tej półprzyłbicy zapomnisz o parujących okularach i konieczności ciągłego wycierania szkieł.

 
Dodatkowym atutem półprzyłbicy jest jej ultra lekkość. Dzięki temu doskonale nadaje się jako zabezpieczenie dla dzieci.