Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Kalendarz czterodzielny lux wypukły

DrukPolska

DrukPolska


Kategorie:
Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaKalendarze
Cena -
Klientfirmy i agencje
Min. zamówienie25 sztuk
Czas realizacji5 dni


O produkcie

Aby móc robić odległe plany, zdecyduj się na kalendarze czterodzielne wypukłe, które możesz znaleźć w ofercie naszej drukarni. Stanowią gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz wyjątkowej trwałości. Długie i efektowne, skutecznie przyciągają wzrok i ułatwiają realizację założonych celów marketingowych.

Kalendarze czterodzielne wypukłe według indywidualnego projektu

Estetyczne, a przy tym praktyczne kalendarze czterodzielne składają się z dwóch części. Są to: wykonane z kartonu o gramaturze 300 g plecki oraz wypukła główka, która powstała z litej, oklejonej papierem tektury 1,9 mm. Dzięki obecności aż czterech kalendariów, można je wykorzystać do organizowania swojego czasu i robienia planów z dużym wyprzedzeniem. Kalendarz czterodzielny wypukły zapewnia bowiem widok aż na 4 miesiące: poprzedni, aktualny oraz dwa kolejne.

Jego duży rozmiar sprzyja dobrej reklamie. Treści reklamowe możesz umieścić na główce oraz pleckach, między kalendariami. Wygląd końcowy kalendarza zależy od Ciebie. Stworzymy go na bazie indywidualnego projektu, który zapewni gadżetowi niepowtarzalny charakter.

Kalendarz czterodzielny wypukły – bezkonkurencyjna jakość

Podobnie jak inne, dostępne w naszej ofercie modele, także i ten posiada na główce niewielką dziurkę, ułatwiającą jego przymocowanie na ścianie. Nie mogło zabraknąć także czerwonego, przesuwnego okienka. Kalendarz czterodzielny wypukły stanowi doskonały wybór, gdy chcesz zapewnić swojej firmie skuteczną reklamę. Nie zwlekaj i złóż zamówienie w naszym sklepie już teraz!

Pełna specyfikacja produktu:

Format kalendarza: 308x975 mm

Zadruk: jednostronny 4+0

Kalendaria: 295x135 mm

Papier na główce: tektura 1,9 mm oklejana papierem 150 g

Format główki: 308x210 mm

Papier plecki: karton 300 g

Zadruk plecków: jednostronny 4+0

Inne: dziurka o średnicy 5 mm