Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Kalendarz biurkowy lux

DrukPolska

DrukPolska


Kategorie:
Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaKalendarze
Cena -
Klientfirmy i agencje
Min. zamówienie25 sztuk
Czas realizacji5 dni


O produkcie

Kalendarz stojący z notesem to niezbędnik w każdym biurze. Dzięki niemu nie zapomnisz o żadnym spotkaniu i z łatwością zaplanujesz swój dzień. Dostępne w naszej ofercie kalendarze biurkowe z notesem doskonale sprawdzają się jako nośnik reklamy. Nie zajmują przy tym dużo miejsca, a ich tylna powierzchnia stanowi idealne miejsce na Twoją grafikę.

Kalendarze biurkowe z notesem – przydatny gadżet w pracy

Stojący kalendarz z poręcznym planerem ułatwia zarządzanie czasem i stanowi wsparcie dla pamięci. Zapisuj w nim ważne wydarzenia, by o nich nie zapomnieć. Polecamy trwałe i efektowne modele, wykonane z litej tektury 1,9 mm. Połączenie kalendarza z notesem stanowi wygodne i praktyczne rozwiązanie. Aby wykorzystać go do promocji, umieść na jego tylnej powierzchni dowolną grafikę lub treść.

Spersonalizowane, opracowane według indywidualnego projektu kalendarze biurkowe z notesem są atrakcyjnym elementem promocyjnym. Stanowią dobry pomysł na upominek dla klientów firmy, jej pracowników oraz partnerów.

Stojący kalendarz biurkowy z notesem

Dostępne w naszej ofercie modele posiadają przejrzyste kalendarium w trójdzielnym układzie, z zaznaczonymi świętami oraz imieninami. Nie mogło zabraknąć także miejsca na Twoje notatki. Praktyczny planer umożliwi Ci zapisywanie ważnych informacji. Dodatkowy atut stanowią samoprzylepne karteczki oraz znaczniki. Kalendarze biurkowe z notesem zapewniają widok nie tylko na bieżący miesiąc w dużym formacie, ale też na poprzedni i kolejny w małym. Nie wahaj się i zamów je już dziś!

Pełna specyfikacja produktu:

Format kalendarza: 210x200 mm

Papier podstawka: tektura 1,9 mm oklejana papierem 150 g

Zadruk: jednostronnie

Kalendarium: 110x100 mm lub 200x105 mm

Papier kalendarium: offset 80 g

Zadruk kalendarium: jednostronnie