Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

INFOKIOSKI HRC – NOWY WYMIAR TECHNOLOGII

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaStandy, stoiska wystawiennicze, roll-up
Cena -
Klient -
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


Infokiosk HRC to urządzenie, które idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń. To rozwiązanie technologicznie doskonałe, które daje niespotykaną dotąd kontrolę. To niesamowite możliwości, które znajdują się na wyciągnięcie ręki.


Ergonomiczny dla użytkownika i serwisanta
Konstrukcja urządzenia jest modułowa i kompaktowa, dzięki czemu w prosty sposób infokiosk może być dostosowany do potrzeb klienta. Dostęp znajduje się przez frontowy panel dekoracyjny. Znacząco ułatwia to obsługę serwisową i pozwala lepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. W ten sposób także możemy wymienić papier w drukarce czy inne materiały eksploatacyjne. Urządzenie może działać przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Montaż dyspensera kart magnetycznych sprawi, że urządzenie sprawdzi się w formie całodobowej recepcji hotelowej. Odpowiednie oprogramowanie i podłączenie drukarki fiskalnej wraz z terminalem sprawią, że HRC nada się w gastronomii i przy obsłudze klientów.
W centrum handlowym urządzenie doskonale sprawdzi się jako wayfinder i centrum informacyjne.
Na dworcach i lotniskach zakupimy bilet i zapłacimy za niego kartą płatniczą.


Obudowa dopasowana do wnętrza

Infokiosk HRC oferuje jedną z trzech rodzajów obudowy – nablatową, stojącą i wiszącą. Wszystkie są wyjątkowe i zapewniają doskonałe wykorzystanie dostępnej w pomieszczeniu powierzchni. Wykonano je z odpornego i trwałego włókna szklanego, które gwarantuje długą, bezawaryjną pracę. Każda obudowa jest ręcznie lakierowana, co dodatkowo zwiększa jej trwałość.

Dbałość o szczegóły tego urządzenia jest niesamowita. Spora paleta ponad pięciuset wzorów i kolorów zapewnia dopasowanie do każdego wnętrza – niezależnie od stylu czy rodzaju pozostałego wyposażenia.