Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Flip Pen Anno

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaZabawki reklamowe
Cena -
Klient -
Min. zamówienie -
Czas realizacji3-4 tygodnie, do potwierdzenia


Z pewnością jest kilka rzeczy, których na pewno będziecie potrzebować niezależnie od tego czy jesteście w biurze, w szkole, na uczelni czy jedziecie akurat na wyjazd służbowy. Gadżetów, które przydadzą się dopisania, przenoszenia danych i poprawienia koncentracji podczas intensywnej pracy nigdy dość. Żejmo & Siatecki ma dla Was coś, co pozwoli Wam zrobić to wszystko za pomocą jednego narzędzia!

Przedstawiamy Wam nowość w ofercie dystrybutora wielu europejskich marek gadżetów reklamowych - Flip Pen. Jest to nowy opatentowany produkt firmy Zogi - wielofunkcyjne narzędzie składające się z  długopisu kulkowego, zakreślacza, fidget spinnera i superpłaskiej pamięci USB w jednym! Przydatny i praktyczny gadżet pozwalający zaoszczędzić zarówno pieniądze, miejsce jak i czas.

Flip Pen jest lekkim, poręcznym narzędziem wykonanym z plastiku. Posiada wymienne wkłady do długopisu i zakreślacza, a także pamięć USB (w standardzie 4GB lub 16GB). Zintegrowane, ciche łożysko kulkowe ułatwia dostęp do tych narzędzi, ułatwiając obracanie Flip Pen palcami.

Produkt dostępy jest w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to Flip Pen ONE, zawierający wszystkie 4 wspomniane wcześniej elementy. Drugim jest natomiast Flip Pen ANNO, różniący się jedynie brakiem pamięci USB.  Ponadto oba rodzaje gadżetu posiadają wiele wariantów kolorystycznych (włącznie z możliwością indywidualnego doboru barw).A dla pragnących jeszcze więcej oferujemy możliwość produkcji takich gadżetów z indywidualnie dobranymi narzędziami, częściami, wielkością pamięci, kolorami.


Zaciekawieni? Więcej informacji znajdziecie w sklepie internetowym Żejmo & Siatecki:


http://sklep.zejmo-siatecki.com/fidget-spinnery/13451-flip-pen-anno.html