Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

W naszej naturze leży rozpoznawanie wzorów, lubimy otaczać się symbolami tego, co dla nas ważne. Ten mechanizm działa w dwie strony: rzeczy, którymi się otaczamy, także gadżety z nadrukiem czy odzież reklamowa, stają się nam bliższe przez to, jak często ich używamy.

Wiemy z doświadczenia, jak ważna dla firmy jest rozpoznawalność, identyfikacja wizualna, wyróżnienie się spomiędzy konkurentów czymś, co zapadnie w pamięć.

Tylko, czym? Wizytówkę, nawet najlepiej zaprojektowaną, najbardziej pomysłową, łatwo zgubić. Zapomnieć. Doświadczona agencja reklamowa wie, że praktyczny gadżet to najlepsza wizytówka na świecie. Czy będzie to kubek z nadrukiem, długopis, parasol czy pendrive? Gadżety reklamowe zawsze są mile widziane, o ile możemy je wykorzystać w praktyczny sposób. Umieszczone na nich nadruki, nazwy firm zapadają klientom w pamięć na lata.

Swoją funkcję spełnią tylko takie gadżety, których chce się używać, na co dzień. Z tą myślą tworzymy kubki z nadrukiem pasujące do każdego biurka, trwałe i wygodne parasole, smycze reklamowe, dzięki którym Wasi Klienci nie zapomną więcej kluczy i długopisy reklamowe, które zawsze będą pod ręką.

Tylko Wy znacie potrzeby swojej firmy, wizerunek, jaki chcecie zbudować i to, ile chcecie w niego zainwestować. POLAGIFT.pl stawia sobie za cel wyjście naprzeciw wszelkim potrzebom i tworzenie gadżetów reklamowych dla firm o zróżnicowanych profilach i potrzebach. Bez względu na to czy szukacie taniego długopisu z logo czy całej kolekcji wysokiej jakości artykułów reklamowych, w naszej ofercie na pewno znajdzie się odpowiednie rozwiązanie dla Waszej firmy. 

Gwarantujemy dobrą współpracę i szybką realizację zamówienia. 

Przykładowe realizacje: