Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Wydawnictwo i Drukarnia NOVA SANDEC to doświadczona w branży wydawniczo-poligraficznej firma, istniejąca na rynku od 2006 roku.
Stawiamy na maksymalizację zadowolenia klienta i ciągłe podnoszenie jakości poprzez innowacyjność i ciągły rozwój naszej firmy. Służymy pomocą i radą od powstawania projektu graficznego, aż do nadania drukowanym materiałom profesjonalnego wyglądu. Słuchamy też uwag i porad klientów, aby utrzymać nasze usługi na najwyższym poziomie.
W Wydawnictwie i Drukarni NOVA SANDEC można profesjonalnie przygotować i wydrukować: wizytówki, ulotki, foldery reklamowe, katalogi, plakaty, zaproszenia, papiery firmowe, teczki firmowe, książki, gazetki, skrypty, prace dyplomowe, cenniki, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, różnego rodzaju druki (w tym recepty), kalendarze, widokówki, kartki świąteczne i wiele innych.
Jako wydawnictwo możemy pochwalić się publikacją już ponad 200 różnych tytułów, w tym: albumów, książek, przewodników, encyklopedii, map, roczników itp. Nasze wydawnictwa tworzone są z pasją przez świetnych grafików, z wykorzystaniem zdjęć profesjonalnych fotografów oraz dobrze napisanych tekstów. Nasze albumy ze względu na swoją unikalną zawartość są bardzo cenione nie tylko na Sądecczyźnie, ale też w całej Polsce. W roku 2010 nasza działalność została nagrodzona prestiżową nagrodą Złotego Formatu za najlepsze wydawnictwo prezentujące region, a nasz album pt. „Chleb nasz powszedni, czyli kuchnia Lachów Sądeckich” stał się prawdziwym bestsellerem.
Jako drukarnia specjalizujemy się w druku nowoczesną techniką cyfrową, pozwalającą na realizację nawet bardzo małych nakładów w bardzo krótkim czasie, z zachowaniem najwyższej jakości. Firma posiada nowoczesny park maszynowy, który jest stale uzupełniany o nowe urządzenia. Wykwalifikowana kadra nie tylko zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, ale stale dokłada wszelkich starań, aby stworzyć produkt spełniający oczekiwania naszych klientów.
Przykładowe realizacje: