Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Galposter Sp. z o.o. powstała w roku 1997. W pierwszych latach działalność Galposter dotyczyła organizacji zintegrowanych kampanii reklamowych o zasięgu ogólnopolskim. Najważniejszymi Klientami Firmy w tym okresie były hipermarkety i centra handlowe, a także ogólnopolskie firmy produkcyjne i dystrybutorzy. Zdobyte doświadczenia pozwoliły na podjęcie przez Spółkę w następnych latach poważnych ogólnopolskich projektów zmiany wizerunku korporacyjnego dla koncernów paliwowych i banków.


 


Obecnie Galposter wyznacza kierunki rozwoju usług w obszarach identyfikacji wizualnej:
- budowy dedykowanych sieci nośników reklamowych


- realizacji kompleksowych projektów budowy sieci placówek usługowo-sprzedażowych,


- tworzenia efektywnych systemów informacji wizualnej jak również wspieraniu sprzedaży poprzez materiały POS.


 


Sprawdzone rozwiązania wprowadzane w oparciu o doświadczenia zespołu, kompleksowe zarządzanie projektami, elastyczne dostosowywanie oferty do potrzeb Klienta sieciowego oraz możliwości wynikające ze stabilnej sytuacji finansowej sprawiają, że Galposter należy do ścisłej czołówki firm w swojej branży. Dziś Galposter postrzegany jest jako platforma łącząca wiedzę i narzędzia służące procesom identyfikacji i budowy sieci.


 


Działalność opiera się o formułę Galposter mix czyli nasze 4P:


-Planowanie,


-Projektowanie,


-Produkcja + logistyka


-Profesjonalizm.


 


Firma realizuje projekty dla największych Klientów sieciowych w Polsce i środkowej części Europy. Jesteśmy partnerem, który z roku na rok oferuje swoim Klientom coraz bogatszy zakres usług oraz gwarancję sukcesu, ku zadowoleniu obu stron.


 


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Przykładowe realizacje: