Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Nietypowa, ponieważ indywidualnie traktująca klienta firma proponuje szeroki wybór gadżetów promocyjnych specjalnie wyselekcjonowanych, tekstyliów, ceramiki reklamowej, galanterii skórzanej, artykułów piśmiennych, notesów, kalendarzy, elektroniki...


Prezentuje najmodniejsze upominki spoza oferty katalogowej. Kreatywnie projektuje oznakowanie produktów. Atrakcyjnie cenowo iPody, ramki cyfrowe, iPady, dyski zewnętrzne, Power Banki oraz firmowe pamięci przenośne renomowanych firm zainteresowały wielu odbiorców.


Szybka realizacja, profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie to fakty, dla których zadowoleni klienci pozostają z firmą na wiele lat. Firma obsługuje zarówno agencje reklamowe, mniejsze firmy jak i korporacje, zawsze zapewniając indywidualne podejście do potrzeb.


 


W związku z rozwojem firmy na europejskich rynkach, GADGET ADVERTISING IDEAS w 2011r.zmieniła nazwę firmy( stara nazwa „Gadżet” Agencja Reklamowa) i logo oraz otworzyła kolejne biuro.


Firma istnieje na rynku 12 lat. Początkowo obszar działania skierowany był na całą Polskę. W miarę strategicznego rozwoju, firma pozyskała klientów na rynku zagranicznym. Gadget nie zmieniła profilu działalności, w dalszym ciągu świadczy usługi reklamowe w zagadnieniach marketingowo-reklamowych. W szczególności zajmuje się idealnym doborem gadżetów reklamowych, specjalnie wyselekcjonowanych pod potrzeby swoich klientów.


 


Wkrótce zakończą się przygotowania do otwarcia własnego parku maszynowego, co umożliwi znakowanie również w bardzo niskich nakładach w atrakcyjnych cenach. Powiększył się Dział Handlowy, co umożliwi jeszcze lepszy kontakt.


Kolejne biuro mieści się przy ul. Kolejowej 23 w Komorowie

Przykładowe realizacje: