Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Specjalizujemy się w sprzedaży systemów wystawienniczych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Oferujemy wysokiej jakości systemy wystawiennicze, oryginalne rozwiązania i profesjonalne doradztwo przy doborze najlepszych rozwiązań dla Ciebie i Twojej firmy. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości wydruki lateksowe i UV, które są najlepszym rozwiązaniem stosowanym do systemów  wystawienniczych. Do materiałowych systemów wystawienniczych wykonujemy wysokiej jakości wydruki sublimacyjne.


Wykonamy dla Ciebie również wizytówki, ulotki, teczki, foldery reklamowe i plakaty. Zamówisz u nas niskonakładowe wydruki cyfrowe a także wydruki wysokonakładowe, wykonywane w technice offset-owej.


Zamówisz też u nas winylowe fototapety, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy najwyższej jakości wydruk na materiale winylowym spełniającym wszystkie normy przeciwpożarowe oraz higieniczne. Nasze fototapety można stosować we wszystkich obiektach publicznych.


Na terenie Krakowa i okolic dojeżdżamy do klientów. Ekspresowe wydruki cyfrowe z dostawą na terenie Krakowa do 4 godzin. Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem.

Przykładowe realizacje: