Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.


Kategorie:
Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o. oferuje Państwu usługi i produkty najwyższej jakości, w przystępnej cenie i z krótkim terminem realizacji. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło na doskonałe zapoznanie się ze specyfiką współpracy ze światem ubezpieczeń, reklamy oraz administracji. Realizując zlecenia zawsze stawiamy sobie wysokie wymagania w stosunku do jakości naszych usług, tak by spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Kluczowym czynnikiem naszego sukcesu jest ścisła współpraca całych działów firmy i zaangażowanie jej wszystkich pracowników. Dział Obsługi Klienta udziela niezbędnej pomocy przy realizacji Państwa pomysłów oraz zapewnia indywidualne podejście do każdego zamówienia.
Zabezpieczenia druków
Produkcja druków wartościowych to nasza specjalizacja, dzięki której od 1974 roku zaopatrujemy setki klientów w różnego rodzaje druków.Podstawowe zabezpieczenia takiej jak numeracja, mikrodruk, papier ze znakiem wodnym, gilosz, druk farbami sekretnymi i antykserycznymi, oraz bardzo zaawansowane takie jak irys druk, hologram, personalizacja, irisafe pozwalają nam na bardzo skuteczne zabezpieczenie druków.Różnorodność zabezpieczeń wykonywanych w naszym zakładzie stawia nas w czołówce polskich drukarń wykonujących druki wartościowe.

Każdego roku dziesiątki milionów biletów, miliony bonów towarowych setki tysięcy czeków i innych druków wartościowych naszej produkcji trafia do Naszych Klientów dzięki którym cząstka naszej drukarni jest obecna prawie w każdym zakątku Polski i wielu miejscach na świecie.

Mailing transakcyjny jest jedną z najpopularniejszych form kontaktu z Klientami. Najczęściej zawiera on zestawienia finansowe: faktury, wykaz przeprowadzonych transakcji, monity, specyfikacje zadłużeń, wezwania do zapłaty itp.. Wysyłanie przygotowanej korespondencji realizowane jest na podstawie szczegółowo opracowanych harmonogramów produkcyjnych w systemie Just in Time.

Mailing transakcyjny to idealne rozwiązanie dla wielu firm, w których przygotowanie korespondencji stanowi czasochłonny i kosztowny proces.