Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Dream Promotion

Dream Promotion


Kategorie:
LITERY PRZESTRZENNE
Jest to efektowna forma reklamy zewnętrznej przeznaczona dla firm z każdej branży. Wykonywane są świecące, podświetlane, ze styroduru, plexi, MDF, PCV, dibondu i taśmy aluminiowej. Różnorodność użytych materiałów, podświetleń i wykończenia nadaje każdej realizacji niepowtarzalny charakter.

PYLONY
Pylony są bardzo atrakcyjną formą reklamy, która zazwyczaj pełni funkcję informacyjną oraz identyfikującą firmę. Wolnostojące podświetlane konstrukcje wskazują drogę do siedziby przedsiębiorstwa, banku czy sklepu lub stacji benzynowej a także może funkcjonować jako spis firm znajdujących się w danym budynku.

TABLICE REKLAMOWE
Stanowią niezwykle popularny i szalenie atrakcyjny nośnik wizualny. Na ich powierzchni mogą być przyklejone różnego rodzaju plakaty, afisze, ogłoszenia i materiały promocyjne. Wszechstronne zastosowanie tych konstrukcji sprawia, że są one jednym z chętniej wykorzystywanych mediów.

KONSTRUKCJE I MONTAŻ
Na stałe współpracujemy z wybranymi producentami konstrukcji stalowych i aluminiowych dla potrzeb ekspozycji reklam wewnętrznych i zewnętrznych. Zapewniamy również ich profesjonalny montaż i demontaż. Dysponujemy zapleczem specjalizującym się w pracach alpinistycznych na wysokościach.

KASETONY PODŚWIETLANE
Bardzo popularna forma reklamy wizualnej. Kasetony reklamowe są widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy. Kasetony reklamowe są wykonane w wersji jednostronnej lub dwustronnej . Wykonywane z profili aluminiowych lub dibondu z nadrukiem uv lub drukiem solventowym pozwalają dopasować technologię do wymogów identyfikacji firmy.

OKLEJANIE POJAZDÓW ORAZ SZYB WYSTAWIENNICZYCH
W czasach ogromnej konkurencji w każdej branży reklama odgrywa kluczową rolę w pozyskiwaniu klienta, a tym samym zysku Twojej firmy.
Oklejenie grafiką jest korzystne cenowo i pozwala na dotarcie do bardzo dużej liczby klientów. Każdego dnia wielu z nas spędza mnóstwo czasu w samochodzie mając szanse na skrzyżowaniach przeczytać reklamy na samochodach i elewacjach budynków.

BANERY
Tkanina winylowa przystosowana do druku solwentowego lub UV. Banery te są trudne do zniszczenia, wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mocne słońce). Jednoczenie baner jest elastyczny, co w bardzo dużym stopniu ułatwia jego montaż i transport.