Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > POSMmarket > O firmie

POSMmarket

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

POSMmarket

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

POSMmarket - producent i dystrybutor akcesoriów i rozwiązań ekspozycyjno-wystawienniczych i reklamowych.

Działamy na rynku od 2009 roku, realizując zamówienia i projekty w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. W ciągu tych 5 lat, w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o kilkaset produktów - w tej chwili oferujemy największy wybór artykułów takich jak: przyssawki, haki kartonowe wpinane, spinki plastikowe, wobblery aluminiowe czy wysięgniki magnetyczne.

Kto jest naszym klientem?

Realizujemy projekty dla agencji reklamowych, firm produkcyjnych, sieci detalicznych, firm handlowych, szkół, restauracji, drukarni, banków, biur podróży, stacji benzynowych, kiosków i klientów indywidualnych.

Realizujemy zamówienia i projekty indywidualne ze szczególnym uwzględnieniem niestandardowych wymiarów, potrzeby umieszczenia logo i wizerunku firmy. Oferujemy nadruk bezpośredni na powierzchniach płaskich i zaookrąglonych do 15 cm wysokości, np. butelki.

Co nas wyróżnia?

Jakość - wszystkie oferowane przez nas artykuły POS są najlepszej jakości, produkowane tylko i wyłącznie w krajach Unii Europejskiej.

Komplementarność – nasz szeroki asortyment daje najlepsze możliwości stworzenia dla Państwa całościowych projektów i rozwiązań, nawet tych szczególnie wymagających.

Odpowiedź na potrzeby – w sytuacji, gdy potrzebny Państwu produkt nie jest obecny na naszej stronie – zamówimy go na Państwa życzenie.

Precyzja – wszystkie zamówienia oraz projekty indywidualne realizujemy, dokładając wszelkiej staranności, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.

Szybkość realizacji zamówień - z uwagi na duże stany magazynowe, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa zapotrzebowanie w bardzo krótkim czasie - zamówienia są realizowane w terminie od 1 do 14* dni roboczych (* przy zamówieniach indywidualnych).

Zaufali nam... Media Expert, Tesco, Meble Agata, BZ WBK, Avans, Eurocash

Przykładowe realizacje

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl