Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > NOVA SANDEC Drukarnia Cyfrowa > O firmie

NOVA SANDEC Drukarnia Cyfrowa

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

NOVA SANDEC Drukarnia Cyfrowa

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Wydawnictwo i Drukarnia NOVA SANDEC to doświadczona w branży wydawniczo-poligraficznej firma, istniejąca na rynku od 2006 roku.
Stawiamy na maksymalizację zadowolenia klienta i ciągłe podnoszenie jakości poprzez innowacyjność i ciągły rozwój naszej firmy. Służymy pomocą i radą od powstawania projektu graficznego, aż do nadania drukowanym materiałom profesjonalnego wyglądu. Słuchamy też uwag i porad klientów, aby utrzymać nasze usługi na najwyższym poziomie.
W Wydawnictwie i Drukarni NOVA SANDEC można profesjonalnie przygotować i wydrukować: wizytówki, ulotki, foldery reklamowe, katalogi, plakaty, zaproszenia, papiery firmowe, teczki firmowe, książki, gazetki, skrypty, prace dyplomowe, cenniki, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, różnego rodzaju druki (w tym recepty), kalendarze, widokówki, kartki świąteczne i wiele innych.
Jako wydawnictwo możemy pochwalić się publikacją już ponad 200 różnych tytułów, w tym: albumów, książek, przewodników, encyklopedii, map, roczników itp. Nasze wydawnictwa tworzone są z pasją przez świetnych grafików, z wykorzystaniem zdjęć profesjonalnych fotografów oraz dobrze napisanych tekstów. Nasze albumy ze względu na swoją unikalną zawartość są bardzo cenione nie tylko na Sądecczyźnie, ale też w całej Polsce. W roku 2010 nasza działalność została nagrodzona prestiżową nagrodą Złotego Formatu za najlepsze wydawnictwo prezentujące region, a nasz album pt. „Chleb nasz powszedni, czyli kuchnia Lachów Sądeckich” stał się prawdziwym bestsellerem.
Jako drukarnia specjalizujemy się w druku nowoczesną techniką cyfrową, pozwalającą na realizację nawet bardzo małych nakładów w bardzo krótkim czasie, z zachowaniem najwyższej jakości. Firma posiada nowoczesny park maszynowy, który jest stale uzupełniany o nowe urządzenia. Wykwalifikowana kadra nie tylko zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, ale stale dokłada wszelkich starań, aby stworzyć produkt spełniający oczekiwania naszych klientów.
Przykładowe realizacje

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl