Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > Mikodruk Computer s.c. > O firmie

Mikodruk Computer s.c.

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

Mikodruk Computer s.c.

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Szanowni Państwo

Firma Mikodruk Computer s.c. jest zakładem poligraficznym z długoletnią tradycją (działa na rynku od 1997 r.). Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na oferowanie klientom wysokiej jakości druku metodami:
offset-, sito- i tampondruku.

W skład drukarni wchodzi: druk na arkuszowych maszynach offsetowych w formacie B3 i B2 (cztero-, dwu- i jednokolorowych z dodatkiem lakieru offsetowego lub dyspersyjnego). Posiadamy specjalistyczną maszynę do zadruku składanki komputerowej(w różnych kombinacjach calowych i składkowych) oraz automat do zadruku gotowych kopert od C6 do B4 w pełnym kolorze. Dział introligatorni został wyposażony tak aby umożliwiał nam samodzielną oprawę bez potrzeby zlecania prac podwykonawcom.

W skład introligatorni wchodzi:
linia do oprawy zeszytowej płaskiej i z oczkami, linia do foliowania na gorąco, oprawa klejona, maszyna sztancująca, falcerka, bigówki i inne.

Usługi wykonywane dodatkowo: lakierowanie UV, perforowanie, numerowanie, personalizacja na dowolnych formularzach i listach,sortowanie, pakowanie,doklejanie próbek.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszerzyliśmy zakres usług o artykuły promocyjne z nadrukiem i grawerem typu:breloki,długopisy,ołówki,otwieracze,smycze, torby reklamowe foliowe i papierowe z logo klienta, kubki szklane, wyroby porcelitowe i wiele innych materiałów ułatwiających promowanie oraz reklamę firmy. Nowością w naszej ofercie są wydruki cyfrowe, wielkoformatowe i tworzenie stron www.

Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam stworzyć niepowtarzalne akcje promocyjne, które przekładają się na wspólny sukces.

Nasze studio graficzne i fotograficzne jest do Państwa dyspozycji.

Jeżeli zaistnieje potrzeba wyceny powyższych materiałów proszę o przesłanie zapytania pod adres e-mailowy jacek@mikodruk.pl

Drukarnia Mikodruk to nie tylko zakład poligraficzny, również zajmujemy się organizacją koncertów muzycznych, festiwali, dni miasta, wieczorów autorskich, kabaretowych itp imprez.

Mamy nadzieję, że te informacje przybliżyły Państwu naszą firmę równocześnie pragnąc serdecznie zaprosić do nawiązania współpracy z nami.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl