Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > MarkNeting > O firmie

MarkNeting

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

MarkNeting

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Witaj w MarkNetingu. Agencji w której marketing to pasja, a nie zwykła praca.

 

MarkNeting to firma zajmująca się nowoczesnym marketingiem internetowym. Naszym klientom oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę dzięki wykwalifikowanej kadrze. Ze szczegółami naszej oferty zapoznasz się na naszej stronie: markneting.pl. 

Nasza oferta:

Strony Internetowe

Ofert tworzenia stron internetowych jest mnóstwo. Niestety wciąż można spotkać takie, które proponują przestarzałe technologie sprawiające wrażenie starych, ociężałych i wolnych. MarkNeting ma zupełnie inne podejście. Cechuje nas piękny, czysty i płaski design który jest ostatnim krzykiem mody w sieci. Tworzymy strony na komórki, tablety, w wielu językach czy z funkcjami e-sklepu. Dla każdej strony w cenie zapewniamy domenę, hosting a kod strony optymalizujemy pod wyszukiwarki.

 

Marketing Szeptany

Marketing szeptany to obecnie jedna z najbardziej efektywnych form e-marketingu. Każdy czyta przecież opinie w Internecie. Dyskutuje się o wszystkim i o wszystkich. Dopilnuj żebyś i Ty brał udział w tej dyskusji! Rozwijaj swój biznes, zdobywaj nowych klientów i twórz świadomość swojej marki dzięki naszemu marketingowi szeptanemu. Nasza praca i doświadczenie to Twój szybki sukces.

 

Social Media

Administrowanie i prowadzenie Fanpage to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach. Nie ilość polubień, a zasięg Twojej strony na Facebook ma znaczenie, ponieważ decyduje ilu osobom wyświetlą się Twoje posty. Powierz prowadzanie Fanpage MarkNetingowi, a Twoje posty będą rzeczywiście lubiane, komentowane i udostępniane. Zajmujemy się też mniejszymi, ale coraz bardziej liczącymi się serwisami takimi jak Twitter, Google+, Instalator czy YouTube. Media społecznościowe to pewna przyszłość Twoja i Twojego biznesu.

 

Media Relations

To o uwagę mediów walczą dzisiaj celebryci, politycy i firmy. Zadbaj o to, by Twoje kontakty z mediami były na najlepszym poziomie. Spraw, by to Twoja firma królowała w prasie, radiu i telewizji zdobywając nowych klientów.

 

Vlogosfera

Internet stwarza zupełnie nowe możliwości reklamy! Przykładem jest YouTube, który konkuruje z telewizją. Zareklamuj się na nim w najlepszy możliwy sposób i dotrzyj do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Twój sukces czeka na YouTube!

 

Audyt Internetowy

Ciekawość to podobno pierwszy stopień do piekła. Czyżby? W MarkNetingu ciekawość to pierwszy stopień do sukcesu w Internecie! Dowiedz się w jakim punkcie jesteś i co powinieneś zrobić by odnieść sukces w Internecie.

 

Identyfikacja Wizualna

Zaprojektowanie loga, szyldu zgodnego z wytycznymi konserwatora zabytków czy czytelnej ulotki to dla nas czysta przyjemność. Projektujemy czytelnie, skrupulatnie, szczegółowo tak by finalny rezultat był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Od wizytówki przez billboardy po powierzchnie wielkoformatowe.

 

Kontakt: biuro@markneting.pl

Przykładowe realizacje

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl