Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > Firma Usług Reklamowych KATALOG > O firmie

Firma Usług Reklamowych KATALOG

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

Firma Usług Reklamowych KATALOG

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Firma istnieje na rynku nieprzerwanie od lutego 1993 roku. Od samego początku ukierunkowała się na świadczenie usług branży motoryzacyjnej. Aktualanie działa prowadząc trzy kanały usługowe: bezpłatny miesięcznik motoryzacyjny "KATALOG dla kierowców", profesjonalne foldery dla dealerów wybranych marek samochodów, Trynid.pl - bazę pojazdów nowych i demonstracyjnych dostępnych od "ręki" na stokach u dealerów.
"KATALOG dla kierowców" stanowi pomost pomiędzy Klientami, a firmami motoryzacyjnymi oferując na łamach gazety kompetentne i rzetelne informacje sprawdzane tylko "u źródła". Na jej łamach, oprócz ofert firm związanych z motoryzacją (dilerzy, hurtownie, sklepy, serwisy, stacje benzynowe itp.) znajdują się również fragmenty artykułów z wybranych płatnych pism motoryzacyjnych oraz wortali motoryzacyjnych. Kolportowany za pośrednictwem stacji benzynowych, największych koncernów paliwowych tak zagranicznych jak i krajowych. Dostępny jest również w sklepach i serwisach motoryzacyjnych o dużej "przepływości" Klientów. Występuje w odrębnych mutacjach, zawierając kompletne informacje o rynku motoryzacyjnym regionu w którym się ukazuje.
Od 2001 roku wydajemy również profesjonalne foldery dla dealerów samochodów marki Honda - na dzień dzisiejszy obsługując już ponad 80% dealerów w tym zakresie. W naszej ofercie znajdują się również foldery dla dealerów Nissana oraz Seata, a od października 2004 roku także Hyundaia - przygotowane na bazie oficjalnych materiałów importerów. Od września roku 2005 nasza oferta została poszerzona o kolejne foldery, tym razem marki Skoda, natomiast od listopada możemy zaproponować także foldery marek Opel oraz Chevrolet. Rok 2007 przyniósł kolejne poszerzenie naszej oferty. Tym razem o dealerów marki Mitsubishi. Rok 2009 to kolejny rok doskonalenia dotychczasowych produktów i wprowadzania nowych. Od lutego do grona naszych Klientów dołączyli dealerzy Kia.
Po prawie dwuletniej pracy w lipcu 2009 roku uruchomiliśmy wortal motoryzacyjny - Trynid.pl - bazę pojazdów nowych dostępnych od "ręki". Jego szkielet stanowi innowacyjna konstrukcja kierująca Klienta serwisu "krok po kroku", pozwalając na precyzyjny wybór poszukiwanego pojazdu. Dodatkowo wortal posiada oferty sprzedaży pojazdów demo u dealerów oraz rozbudowany słownik wyrażeń motoryzacyjnych.
Dziś obsługujemy i posiadamy rekomendacje od ponad 1000 firm branży motoryzacyjnej w całej Polsce. Naszymi Klientami są firmy różnej wielkości od tzw. mikro do uznanych na całym świecie przedsiębiorstw motoryzacyjnych.

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl