Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > EUDARCAP > O firmie

EUDARCAP

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

EUDARCAP

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Firma EUDARCAP produkuje czapki reklamowe.W ofercie posiadamy czapki baseballowe, czapki firmowe, czapki z daszkiem, czapki bez daszka, czapki z haftem, czapki polarowe oraz wiele innych. Tradycja szycia czapek w naszej firmie ma już ponad 35 lat, natomiast czapki reklamowe produkujemy od 1992 r.

 

Dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie naszych czapek staliśmy się firmą nr 1 na polskim rynku czapek reklamowych. Czapki firmy EUDARCAP wspomagają kampanie reklamowe największych firm w Polsce i jesteśmy z tego faktu bardzo dumni.

 

W naszych szwalniach zastosowaliśmy nowoczesną technologię. Zakup specjalistycznych linii technologicznych do produkcji danego asortymentu, w tym przypadku czapek spowodował dynamiczny rozwój naszej firmy.

 

Możemy wyprodukować dużo i szybko, jednocześnie zachowując stałą bardzo wysoką jakość czapek. Nasze czapki charakteryzują się również bardzo konkurencyjną ceną, wystarczy jeden telefon aby się przekonać.

 

Nanoszenie na odzież logo w technice haftu komputerowego stało się obecnie bardzo popularne, a w przypadku czapek jest standardem.

 

Dla większości usługowych hafciarni wykonanie dobrego haftu na czapkach jest bardzo trudne ze względu na to, że czapki nie stanowią płaskiego elementu lecz lekko okrągły co powoduje duże trudności przy prawidłowym mocowaniu haftowanego elementu w maszynie.

 

Firma nasza specjalizuje się w produkcji czapek dlatego nie ma takich problemów. Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami hafciarskimi zaprojektowanymi specjalnie do haftu na czapkach. Dlatego możemy zaoferować Państwu najlepszą cenę w połączeniu z super jakością.

 

Dlaczego czapki baseballowe?

Ponieważ czapki reklamowe są w tej chwili sprawdzonym i efektywnym sposobem promocji są niezbędnym gadżetem reklamowym, jak również i nieodzownym elementem stroju firmowego.

 

Czapki baseballowe są nie tylko rzeczą praktyczną, ale także - zwłaszcza w wypadku ludzi młodych - stałym elementem stylu ubierania się, dlatego w naszej kolekcji znajdą Państwo te czapki, które są dziś najbardziej modne i najchętniej noszone.

 

Czapki są jedynym elementem odzieży, który zawsze jest doskonale widoczny, zwraca na siebie uwagę i jest noszony niezależnie od pogody, a przez to doskonale spełnia swoją promocyjną rolę.

 

Mamy nadzieję, iż wkrótce dołączą Państwo do grona naszych Klientów, a my uczynimy wszystko, aby czapki z logo Państwa firmy lub produktu chciał nosić każdy.

 

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy sukcesów

EUDARCAP

Przykładowe realizacje

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl