Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > Copyland Sp. z o.o. > O firmie

Copyland Sp. z o.o.

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

Copyland Sp. z o.o.

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Copyland Sp. z o.o. powstała 28.02.1994 r.Od momentu założenia, firma skoncentrowała się na usługach poligraficznych takich jak kserografia mało i wielkoformatowa, nadruki na odzieży, skład komputerowy a dodatkowo prowadzono sprzedaż detaliczną artykułów biurowych i papierniczych. Od początku powstania spółki nadrzędnym celem była fachowa i profesjonalna obsługa klientów a sukcesem ich zadowolenie z jakości wykonanych usług. Zaczęło to błyskawicznie procentować i przełożyło się na wzrastającą liczbę klientów oraz pozyskiwanych zleceń.

Sukces w początkowym okresie działalności przełożył się na decyzje o rozszerzeniu działalności o nowe usługi. Spółka rozpoczęła inwestowanie w dynamicznie rozwijający się segment druku cyfrowego zarówno mało jak i wielkoformatowego oraz reklamy. .

Rok 2007 był przełomowym w historii spółki, w październiku tego roku otworzyliśmy przy ul. Modrej 34 w Szczecinie nowy zakład produkcyjno-usługowy, w którym zainstalowano pierwszy trzeci w Polsce ploter UV flatbed Oce Arizona 250GT. Na początku 2008 roku zainstalowaliśmy kolorowy ploter wielkoformatowy OCE TCS 500 a w lipcu uruchomiliśmy pierwszy w Polsce współpracujące z Oce Arizoną 250 GT system do druku z roli o szer. 2,2m.
Te oraz inne towarzyszące inwestycje stworzyły nowe możliwości rozwoju spółki Copyland. W chwili obecnej spółka działa nie tylko na rynku usług kserograficznych, druku cyfrowego mało i wielkoformatowego ale także wykonuje usługi oraz produkcję w zakresie reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej. Obecnie drukujemy praktycznie na wszystkich mediach także w wielkim formacie o grubości do 48mm. Produkujemy także nośniki reklamowe, ciekawe gadżety reklamowe oraz drukujemy fotoobrazy i reprodukcje na płótnie malarskim. Nowa inwestycja na ul. Modrej 34 związana jest z branżą reklamową i realizowana pod marką Printdream.pl.

Starannie przemyślane decyzje inwestycyjne oraz profesjonalna obsługa klientów, pozwoliły firmie na uzyskanie stabilnej pozycji na rynku usług druku cyfrowego, usług poligraficznych i reklamowych. Celem zarządu spółki i jej pracowników jest wykreowanie spółki na lidera rynku w zakresie świadczonych usług i produktów.
Przykładowe realizacje

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl